Як бути завжди на позитиві. Як весело розподілити день.

Життя наповнена різними враженнями і відчуттями. Негативні емоції роблять людей нещасними, підривають здоров'я і забарвлюють світ в темні фарби, тоді як позитивний настрій дарує гарне самопочуття, оптимізм і бажання «згорнути гори». Щоб завжди залишатися на позитиві , необхідно попрацювати над собою.
Інструкція
1
Шукайте позитив у всьому. Позитивні моменти можна знайти практично в будь життєвої ситуації - головне не сумувати. Задайте собі питання - навіщо вам послано це випробування, що з нього можна винести. Хорошим помічником у пошуку правильної відповіді може стати почуття гумору. Посмійтеся над неприємністю, і вона випарується без сліду.
2
Несіть відповідальність за своє життя. Ніколи не звинувачуйте оточуючих в тому, що відбувається з вами. Навпаки - даруєте посмішки та позитивний настрій, і люди сторицею повернуть їх вам.
3
Починайте день з чогось приємного. Нехай це буде смачний сніданок або гарна пісня, а може бути, поцілунок коханої людини. Маленькі ранкові радості можуть створити позитив на весь день, навіть якщо він буде заповнений нудними справами.
4
Знайдіть хорошу роботу. Якщо ваша справа не приносить вам ні морального, ні матеріального задоволення - це сигнал до пошуку нового заняття. Негатив, який ви відчуваєте щодня завдяки ненависній роботі, шкодить вашому емоційному і фізичному здоров'ю.
5
Більше рухайтеся. Людина створена для фізичної активності. Танці, пробіжки, плавання, фітнес - все це сприяє виробленню ендорфінів і дарує відчуття щастя. Правильно харчуйтеся - нестача деяких вітамінів і мікроелементів може зіпсувати ваше самопочуття і настрій. І, природно, висипайтеся.
6
Спілкуйтеся з позитивними і життєрадісними людьми. Вони зарядять вас своєю енергією і «заразять» хорошим настроєм. Проводьте більше вільного часу з близькими - їх любов зробить вас набагато щасливішим.
7
Полюбіть себе. Не має значення, скільки у вас недоліків - любите себе і вас полюблять оточуючі. А що ще важливіше - ви зможете полюбити і інших людей.
8
Навчіться розслаблятися. Час від часу дозволяйте собі дороге задоволення - сеанс спа-процедур, масаж, подорож, вечірку і т.д.
9
Завжди пам'ятайте - життя триває і тільки ви коваль свого щастя!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a7m1QyIuRw0