Як бути в період фінансової кризи.

Фінансова криза згубно впливає як на працівників компанії, так і на організацію. Величезну роль у збереженні підприємства відіграє правильна мотивація співробітників, які займають ключові позиції. Для подолання кризи фірмі рекомендується вкласти кошти в проекти, які розглядалися раніше, а також почати експортувати товар або виробляти нову продукцію, затребувану на ринку.
Інструкція
1
В період фінансового кризи співробітники компанії очікують зниження зарплати, а потім скорочення, втрату роботи. Найголовніше для організації - утримати фахівців, що займають ключові позиції. Зміцніть мотивацію працівників. Гарною підмогою може послужити пікнік, корпоративна вечірка або інший організований компанією свято. Під час одного з заходів співробітники отримають позитивні емоції, зблизяться між собою.
2
Ще одним способом підвищення мотивації працівників є проведення тренінгів. Як правило, на такий захід запрошуються фахівці, що займають керівні посади. Вселите співробітникам їх роль в бізнесі. Розкажіть працівникам, наскільки важливо зберегти командний дух всередині колективу. Вкажіть, які дії необхідно зробити, щоб зберегти підприємство, залишитися на своєму робочому місці або отримати більш високу посаду.
3
Багато компаній в докризовий період воліють використовувати перевірені маркетингові виверти. Але в кризу вони нерідко перестають діяти. Тому почніть виробляти нові марки продукції, які за собівартістю будуть поступатися наявними товарам. Дешевий і якісний продукт можна просунути на ринку, підвищити його попит.
4
Вкладіть кошти в проекти, які раніше розглядалися, але керівництво воліло не ризикувати. Ризик - основа будь-якого бізнесу, але він повинен бути обгрунтований, прорахований. Відсоток того, що підприємство зазнає невдачі, повинен бути низьким.
5
Просуньте свій товар на експорт. Якщо до кризи ви тримали нормальні позиції всередині країни, у кризу бажано запропонувати продукцію за кордон. Це допоможе вам збільшити продажі, зберігши свою фірму.
6
При неминучості скорочень попередьте працівників за два місяці. Співробітникам буде на користь можливість виконання трудової функції в кризових умовах. Тому роз'ясніть фахівцям, наскільки вони будуть корисні компанії в останні дні.
7
Ви можете підвищити мотивацію працівників: відшкодувати витрати, збільшити вихідні допомоги.