Як вибрати термостат.

Термостат управляє системою теплої підлоги. Вибираючи терморегулятор, слід врахувати наявність в ньому певних вбудованих функцій, що дозволяють системі працювати правильно і без зайвих енерговитрат.
Інструкція
1
Обов'язково враховуйте при покупці термостата наявність логічного зрозумілого інтерфейсу, щоб програмування обладнання не перетворилося в проблему. Оскільки терморегулятор - це елемент, який залишається після монтажу теплої підлоги на увазі, зверніть увагу і на його зовнішній вигляд, який повинен бути привабливим і вписуватися в інтер'єр.
2
Як правило, виробники пропонують два типи термостатів. Регулятори першого типу здатні підтримувати необхідну вам температуру повітря в приміщенні або на поверхні підлоги в будь-який час дня і ночі. Другий тип - програмовані термостати, принцип роботи яких полягає в прив'язці до конкретного часу. Точний час і температуру, яка повинна підтримуватися на той момент, користувач задає самостійно. Зауважте, що такий терморегулятор повинен вміти працювати і як звичайний, підтримуючи необхідну температуру протягом доби.
3
Термостат и, які мають помітний зовнішній вигляд, відрізняються широкими можливостями і простотою у використанні. Такі пристрої мають всі необхідні функції для управління системами обігріву, в тому числі теплою підлогою. Великий сенсорний дисплей з великими секторами забезпечує простий і легкий доступ до налаштувань.
4
Замість звичних чотирьох, кількість часових проміжків в деяких термостатах збільшено до шести, що дозволяє врахувати нюанси робочого графіка. Наявність функції адаптації забезпечує включення теплої підлоги завчасно так, що до заданого часу на поверхні буде зазначена температура. Вбудована в терморегулятор функція самодіагностики і захисту від несправного датчика забезпечить безпечну роботу приладу.
5
Категорія регуляторів з простими базовими функціями дозволяє заощадити на витратах на електроенергію. Такі пристрої забезпечують комфортну температуру в той період часу, коли це дійсно необхідно користувачу. Вони підійдуть тим, для кого байдужий зовнішній вигляд приладу, а тепла підлога займає значну площу. Класичний електромеханічний термостат дозволить здешевити систему теплої підлоги, якщо його площа і, відповідно, потужність невеликі.