Як швидко отримати громадянство.

Розробкою норм інституту громадянства РФ займається міграційне законодавство. Їм визначено, що конкретні групи мігрантів при особливих умовах можуть отримати російське громадянство в спрощеному порядку.
Інструкція
1
Спрощений порядок вступу в російське громадянство передбачає скорочення терміну розгляду заяви з року до 6 місяців. Іншою особливістю такого порядку є те, що відповідне рішення приймають керівники повноважних органів Федеральної міграційної служби в суб'єктах РФ.
2
Право на швидке отримання громадянства мають такі категорії мігрантів: - іноземні громадяни, у яких хоча б один з батьків - громадянин РФ, який постійно проживає на її території; - особи без громадянства, які проживали на території союзних республік, але після розпаду СРСР так і не отримали громадянства цих держав; - громадяни союзних республік колишнього СРСР, які здобули середню професійну або вищу професійну освіту в навчальних закладах, розташованих на території РФ після 1 липня 2002 роки; - батьки, які виховують дитину-громадянина РФ; - особи, знаходяться в шлюбі з громадянином РФ не менше трьох років; - ветерани Великої Вітчизняної війни.
3
На підставі різних міжнародних угод і договорів, укладених між РФ, Киргизією, Білорусією, а також Казахстаном, громадяни цих держав мають право на спрощений порядок набуття російське громадянство .
4
Для набуття громадянства РФ слід зібрати і подати до міграційних органів наступний пакет документів: - особиста заява в двох примірниках; - паспорт; - довідку з місця роботи; - документ, що підтверджує вихід з громадянства іншої країни; - свідоцтво про реєстрацію шлюбу; - фотографії в кількості 4 штук розміром 3х4; - квитанція про сплату державного пошліни.Документи можуть бути представлені в нотаріально завірених копіях. Документи, виконані іноземною мовою, підлягають переведенню. Вірність перекладу засвідчується нотаріусом.
5
Для отримання громадянства в спрощеному порядку, вимагається дотримати такі обов'язкові умови: - бути оформленим відповідно до трудового законодавства, мати законний заробіток; - звернутися в повноважний орган іноземної держави з заявою про вихід з громадянства; - володіти російською мовою, тобто державною мовою Російської Федерації.