Як в Фотошопі створити логотип.

Створення гарного логотипу - це робота в більшій мірі творча, яка не перебуває з одних лише маніпуляцій з графічними ефектами. Починати її слід з чіткого розуміння, які відчуття повинен залишати у людини погляд на ваш твір. Потім підбираються відповідні для втілення образу лінії і форми. Після цього в малюнок вбудовується текст або абревіатура для посилення загального ефекту. Все це можна робити на папері або в комп'ютері, як вам зручніше. І лише потім настає час чисто технологічної операції - створення файлу логотипу в графічному редакторі.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Photoshop і створіть новий документ. Натисніть клавіші Ctrl + N для виклику відповідного діалогу. В поле «Ім'я» вписати назву файлу, яке програма повинна використовувати для збереження вашої роботи у форматі PSD. В полях «Ширина» та «Висота» вкажіть розміри створюваного зображення - введіть числа з запасом, точні значення будуть визначені автоматично в одному з наступних кроків. У випадаючому списку «Зміст фону» виберіть варіант «Прозорий», а потім натисніть кнопку OK.
2
Завантажте чи намалюйте підготовлений варіант логотипу . Якщо ви вже створили образ олівцем, картинку можна відсканувати - для цього призначений пункт «Підтримка WIA» з підрозділу «Імпортувати» в розділі меню з назвою «Файл». Якщо ж картинка створювалася в самому графічному редакторі, то переключіться в потрібне вікно, виділіть все зображення (Ctrl + A) і натисніть клавіші Ctrl + Shift + C. Таким способом ви скопіюєте не один шар, а створюване всіма верствами зображення. Потім перейдіть у вікно логотипу і натисніть Ctrl + V, щоб вставити все скопійоване.
3
Доробіть картинку. Якщо це відскановане зображення, то намалюйте засобами Photoshop її копію на новому шарі - він створюється поєднанням клавіш Shift + Ctrl + N. Доповніть логотип візуальними ефектами. Частина з них - тінь, світіння, накладення градієнтів і візерунків, обведення, тиснення - включається і налаштовується за використанням діалогового вікна, яке викликається подвійним клацанням по рядку в панелі шарів. Посилання на інші візуальні ефекти поміщені в розділ «Фільтр» меню графічного редактора.
4
Обріжте зайві поля навколо логотипу . Для цього розкрийте в меню розділ «Зображення» і клікніть пункт «Тримминг». З'явиться окреме віконце, в якому вам треба поставити позначку навпроти напису «прозорих пікселів» і натиснути кнопку OK. Photoshop сам визначить, скільки саме і з якого краю слід відрізати і змінить розміри «полотна».
5
Збережіть роботу спочатку в форматі PSD, а потім в одному із стандартних графічних форматів. Перший варіант вам знадобиться для подальшого редагування логотипу , а другий можна використовувати за призначенням - поміщати в текстові документи, роздруковувати, вставляти в веб-сторінки і т.д. Кілька розрізняються діалогів збереження викликаються з розділу «Файл» в меню графічного редактора - туди поміщені команди «Зберегти», «Зберегти як» і «Зберегти для Web і пристроїв».
6
Якщо у вас немає можливості створити логотип в Photoshop самостійно, підберіть готовий PSD-шаблон в інтернеті. Там у великих кількостях є як платні, так і абсолютно вільні варіанти окремо логотипів або цілих наборів, що включають шаблони візитних карток, конвертів, буклетів і т.д.