Як в Word порахувати символи.

В текстовому редакторі Microsoft Office Word можна отримати всю необхідну інформацію про документ: скільки введено слів, на скількох сторінках розміщено текст, скільки було використано при цьому символів.
Інструкція
1
Ознайомитися із статистичними даними за обраним тексту можна декількома способами. Якщо необхідно отримати повну інформацію, відкрийте документ і перейдіть на вкладку «Рецензування». В розділі «Правопис» натисніть на кнопку «Статистика» із зображенням букв ABC і цифр 123.
2
Відкриється нове вікно, де міститиметься інформація про кількість сторінок, абзаців, слів, символів з урахуванням значущих прогалин і без них. Також дане діалогове вікно можна викликати поєднанням клавіш Ctrl, Shift і G.
3
Якщо ви використовували в документі спеціальні написи і виноски, статистика може бути виведена з їх урахуванням або без них. Щоб задати той чи інший спосіб збору даних про документ, викличте діалогове вікно статистики способом, описаним вище, і встановити (або зніміть) маркер в поле «Враховувати написи і виноски». За замовчуванням даний режим включений.
4
Якщо вам необхідно дізнатися кількість друкованих знаків не в усьому документі, а лише в його певному реченні або абзаці, виділіть потрібний фрагмент тексту і натисніть на кнопку «Статистика» або використовуйте гарячі клавіші. Підрахунок у вікні статистики буде проведений тільки для виділеного фрагмента тексту.
5
В тому випадку, якщо вам потрібно дізнатися тільки кількість сторінок або слів в документі, вікно статистики викликати не обов'язково. Зверніть увагу на рядок стану (знаходиться під робочою областю документа). Якщо з якихось причин ви не бачите потрібної вам інформації в лівому куті рядка стану, налаштуйте її відображення.
6
Клацніть правою кнопкою миші по рядку стану, розгорнеться контекстне меню. Встановіть у ньому лівою кнопкою миші маркери навпроти пунктів «Число слів» та/або «Номер сторінки». Також можна відзначити пункт «Номер рядка», тоді ви зможете дізнатися кількість рядків в документі, встановивши курсор на останню в тексті рядок.