Як вивести "Супер-клей". Як очистити клей супермомент.

«Суперклей» часто використовують у побуті для дрібного ремонту. Але під час роботи краплі клею можуть потрапити на одяг і навколишні предмети. Спробуйте самостійно вивести ці плями.
Вам знадобиться
  • - «Антіклеі Супермомент» або «Контакт»;
  • - очищений бензин;
  • - пральний порошок;
  • - нашатирний спирт.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальним засобом - «Антіклеі Супермомент» або «Контакт». Його можна купити в господарських або будівельних магазинах. Перш ніж приступити до чищення, перевірте тканину на стійкість до компонентів засобу. Для цього кілька крапель препарату нанесіть на малопомітний ділянку речі. Якщо через 5-10 хвилин матеріал не змінив колір або структуру, продовжуйте чистку.
2
Покладіть забруднений одяг на стіл. Змочіть ватяну паличку або тонку пензлик в засобі для видалення клею. Акуратно обробіть плями і зачекайте деякий час. Потім видаліть розм'якшений клей сухою ганчіркою або паперовою серветкою. При необхідності повторіть процедуру.
3
Упакуйте одяг в поліетиленовий пакет і покладіть в морозильну камеру. Через кілька годин дістаньте виріб. Спробуйте зішкребти краплі клею гострим предметом - ножем або металевою пилою для нігтів. Здійснюйте руху вкрай акуратно, щоб не пошкодити матеріал і не зіпсувати річ ще більше. Таким способом можна очищати тканини, які вимагають особливого догляду.
4
Видаліть свіжі сліди від клею очищеним бензином. Купити його можна в магазині господарських товарів. Змочіть ватяний диск в розчиннику і притисніть до плями на 10-15 хвилин. При цьому намагайтеся не допускати повного висихання тампона. Після закінчення зазначеного часу видаліть клей сухою серветкою. Працюйте з бензином на свіжому повітрі - вийдіть на балкон або вулицю, якщо живете в приватному будинку. Більш того, надіньте гумові рукавички для того, щоб захистити шкіру від шкідливого впливу розчинника.
5
Замочите зіпсовану одяг в мильному розчині. Для цього в ємність налийте гарячу воду і розмішайте 2-3 столові ложки прального порошку. Також можете додати 1 столову ложку нашатирного спирту. Занурте річ і залиште на 1-2 години. Після закінчення цього часу потріть забруднення старою зубною щіткою.