Як отримати дистильовану воду. Як загартувати сталь в домашніх умовах.

Дистильовану воду в промислових умовах одержують перегонкою в дистиляторах. Але отримати її можна і в домашніх умовах без використання спеціальних апаратів.
Вам знадобиться
  • - вода з-під крана;
  • - посудина для відстою води;
  • - посуд для кип'ятіння;
  • - посудину для збору дистильованої води;
  • - воронка;
  • - чистий шланг (або трубочка).
Інструкція
1
Налийте з-під крана воду і, не накриваючи кришкою, дайте їй відстоятися приблизно добу. Але не менш шести годин. Дві години потрібні, щоб випарувалися сірководень і хлор, і шість, щоб шкідливі солі важких металів і домішки осіли на дно. Чи не збовтувати і не перемішуйте воду протягом усього часу, поки вона буде відстоюватися. Слідкуйте, щоб в ємність з водою не могли потрапити пил і сміття.
2
Через двадцять чотири години опустіть кінець шланга або трубочки на дно посудини з водою і злийте приблизно третю частину відстояної води. Для цього: візьміть другий край шланга і вдихніть в себе. Як тільки вода поллється, швидко опустіть другий кінець в іншу ємність. Зливайте воду саме з дна, тому що там осіли всі шкідливі важкі домішки.
3
Заповніть залишилася водою половину каструлі, закрийте її кришкою, поставте на вогонь і доведіть до кипіння.
4
Осілі на кришці крапельки води і є дистильованою водою. Зберіть її. Для цього переверніть кришку і за допомогою воронки злийте в пляшку.
5
Накрийте каструлю кришкою знову і приблизно через хвилин злийте наступну порцію дистильованої води в ємність.
6
Проводите це процедуру стільки разів, поки не наберете потрібну кількість дистильованої води.
7
Процес збору дистильованої води можна спростити. Для цього в каструлю з відстояною водою поставте ємність поменше. Потім накрийте велику каструлю кришкою. Після закипання вода почне випаровуватися, збираючись на кришці, звідки почне капати в меншу ємність.
Корисна порада
Зливати дистильовану воду можна в пластикову пляшку, але довго зберігати в ній дистильовану воду не можна.