Як приготувати акрил. Як малювати акриловими фарбами на нігтях.

Найчастіше жінки, які воліють самі нарощувати нігті в домашніх умовах, роблять це за допомогою спеціального гелю. Роботу з таких матеріалів легше освоїти новачкам, так як дрібні огріхи майже не помітні. А ось нарощування за допомогою акрилу вимагає великої майстерності, але результат перевищить усі сподівання.
Вам знадобиться
  • - Акрилова пудра;
  • - праймер;
  • - ліквід;
  • - дезінфектор;
  • - обезжириватель;
  • - форми;
  • - пензлики;
  • - пилочки для нігтів.
Інструкція
1
Все необхідне для процедури купуйте в спеціалізованих магазинах. В основному вони функціонують при навчальних центрах. До речі, там ви можете запропонувати свої послуги моделі для роботи з нігтями. Таким чином ви абсолютно безкоштовно навчитеся, як правильно поводитися з акрилом.
2
Підготуйте нігті. Спочатку обробіть руки, для цього ретельно вимийте їх і очистіть дезинфектором. Зніміть верхній шар нігтя, щоб він став злегка шорстким. Для цього використовуйте крупну пилку. Робіть легкі рухи, слідуючи по лініях росту нігтів. Це допоможе кращому зчепленню акрилу з нігтем.
3
Кутикулу відсуньте за допомогою дрібної пилочки. Потім знежирте ніготь і нанесіть на нього шар рідини - праймера. Це проміжний шар між акрилом і нігтем. Тільки не переборщіть з кількістю і не допустите попадання на шкіру.
4
Форму рівномірно розташуйте під нігтем, попередньо зігнувши її. Щоб ніготь швидко не зламався, простежте, щоб вона знаходилася чітко під куточками. Якнайсильніше притисніть форму. Закріпіть її рівно посередині пальця. З'єднайте кінчики форми, стежачи за її природною вигнутими. Візуально оціните результати фіксування форми і нанесіть ще один тонкий шар праймера.
5
Далі з'єднайте акрил і ліквідує. Візьміть пензликом кулька білого акрилу і рівномірно розподіліть його по всій поверхні форми. Кисть змочіть в ліквід і зробіть лінію «усмішки». Вирівняйте бічні сторони і кінчик нарощеного нігтя.
6
Шарик рожевого акрилу нанесіть на сам ніготь. Рівномірно розподіліть по поверхні за допомогою пензлика. Акуратне нанесення акрилу дозволить уникнути проблем під час фінішної обробки.
7
Коли нігті повністю висохнуть, зніміть форми і переходите до вирівнювання. Візьміть велику пилочку і закінчите нарощування поліруванням. Під кінець нанесіть фінішний прозорий лак. Коли він висохне, ви можете розписати нігті.