Як змусити дитину схуднути.

Сьогодні в Росії приблизно 30% дітей мають зайву вагу, і половина з них страждає від ожиріння. Завдання батьків такого дитини - допомогти йому схуднути. Адже надмірна повнота призводить до труднощів у спілкуванні з однолітками, а також до зниження якості життя і серйозних проблем зі здоров'ям.
Інструкція
1
Ожиріння - хронічне захворювання, яке неможливо вилікувати остаточно. Вага може повертатися, як тільки людина кине дієту і почне харчуватися так само, як і до неї. Тому в боротьбі із зайвими кілограмами необхідно повна зміна способу життя. Постарайтеся навчити дітей робити вибір на користь здорових продуктів. Набору зайвої ваги сприяє, перш за все, та їжа, в якій міститься мало корисних речовин і багато калорій. Улюблені багатьма дітьми шоколадки, чіпси, морозиво, картопля фрі містять дуже велику кількість калорійного жиру. Спробуйте не забороняти категорично дитині їсти їх, а домовитися. Обговоріть, що можна їсти, коли і скільки. А головне - почніть з себе. Особистий приклад - це необхідна умова, якщо ви хочете, щоб син чи дочка харчувалися правильно.
2
Обмежте споживання борошняних виробів: хліба, тортів, крекерів та іншої випічки. У холодильнику завжди намагайтеся тримати що-небудь смачне й корисне для перекусів, які так люблять діти. Нехай це буде, наприклад, фруктовий салат або желе з ягід. Здорову їжу (фрукти, горіхи, насіннячка) завжди кладіть на чільне місце в центрі столу, а цукерки прибирайте в шафу, на полицю - подалі. Так дитині буде простіше звикати до правильної їжі. Для втамування спраги пропонуйте йому свіжовичавлені, натуральні соки, несолодкий трав'яний або зелений чай, воду.
3
Надайте дитині можливість більше рухатися, займатися активними видами спорту. Запишіться разом в басейн, на заняття танцями, катайтеся на велосипеді, грайте у футбол, баскетбол. Намагайтеся більше ходити пішки. Щоб схуднути, дитина повинна витрачати енергії більше, ніж споживати.
4
Дуже важливо підняти самооцінку дитини , щоб емоційні травми, отримані через повноти в дитинстві, не залишилися на все подальше життя. Адже таким дітям однолітки часто дають образливі клички, дражнять їх. Постарайтеся зробити так, щоб дитина стала краще до себе ставиться. Контролюйте разом з ним зниження ваги, радійте позитивним результатам, підбадьорюйте його. Існують і спеціальні психологічні способи зміни харчової поведінки. Якщо впоратися самостійно не вдається - звертайтеся до фахівців.