Як позбутися від плоских бородавок на обличчі.

Поява плоских бородавок - це результат зараження деякими типами вірусу папіломи людини. Як правило, цей різновид бородавок , яку ще називають юнацької, досить нешкідлива. Однак вони здатні покрити все обличчя і створити колосальні проблеми із спілкуванням і самооцінкою молодих людей. Для позбавлення від плоских бородавок слід звернутися до лікаря.
Інструкція
1
Плоскі бородавки являють собою папули неправильної або округлої форми, з гладкою поверхнею і чітко окресленими краями. Їх діаметр зазвичай не перевищує 5 мм. Колір у плоских бородавок може бути від тілесного до світло-коричневого. Дуже часто вони з'являються на місці пошкоджень шкіри - саден, подряпин.
2
Перш ніж іти на хірургічне втручання, можна спробувати видалити бородавки за допомогою мазей. Добре допомагають солкодерм, Кондалєв або подофиллин. Категорично не підходять для видалення плоских бородавок на обличчі препарати з саліцилової кислотою.
3
Метод лазерного видалення бородавок вважається найсучаснішим. На обробку одного освіти витрачаються 2 хвилини, а залишилася після процедури ямка зникає за 2 тижні. За допомогою лазера можливо дуже точне, до мікрона, вплив на бородавку, що дозволяє зберегти шкіру обличчя рівною і гладкою. Лазерокоагуляция - самий стерильний метод, а крім того, ця технологія закриває вірусу папіломи шлях до шкіри, перешкоджаючи повторній появі дефекту.
4
Електрокоагуляція - видалення бородавок за допомогою високочастотного струму. Це безкровний метод, також закриває доступ вірусу до здорової шкірі. Однак електрокоагуляція рекомендується тільки при одиничних і неглибоких плоских бородавках, тому після неї залишаються невеликі рубці.
5
До відносно недорогим методам позбавлення від бородавок відносяться кріодеструкція (видалення рідким азотом) та хірургічне видалення. Обидва ці способи залишають помітні рубці і не завжди ефективні. Тому вибирати їх для видалення плоских бородавок на обличчі не бажано.
Корисна порада
Курс лікування юнацьких бородавок обов'язково повинен поєднуватися з протіворецедівной терапією і заходами щодо зміцнення імунітету. В іншому випадку вони можуть з'являтися знову і знову.