Як викликати vsh меню.

Для широко поширеною портативної ігрової консолі Sony Playstation Portable існує безліч версій основного програмного забезпечення - прошивки. Вони діляться на 2 класи: офіційні (фірмові) і кастомниє (вони ж - модифіковані). Важливою відмінністю останніх прошивок є наявність в них так званого VSH меню , що полегшує роботу з консоллю.
Інструкція
1
Для отримання доступу в VSH меню насамперед необхідно перепрошити ігрову приставку - тобто встановити на неї модифіковане програмне забезпечення. На тематичних ресурсах докладно описано цей процес, там же можна і ознайомитися з варіантами кастомних прошивок, дізнатися плюси і мінуси кожної і підібрати потрібну під свою модель PSP. Після установки нового програмного забезпечення потрібно включити можливість входу в VSH меню . Для цього доведеться повністю вимкнути пристрій. Найкраще витягнути і вставити назад акумулятор. Потім треба включити консоль, тримаючи натиснутою кнопку R (на торці праворуч).
2
З'явиться Recovery меню , в якому необхідно зайти в під меню Configuration і змінити пункт Use VshMenu зі значення Disabled на VSHMENU. Після чого вибрати Back і Exit.
3
Тепер з головного меню консолі можна завжди потрапити в VSH меню . Для цього потрібно просто натиснути клавішу Select. Незважаючи на те, що це меню досить невелике, від його правильного налаштування залежить багато чого. Основна перевага модифікованих прошивок перед офіційними полягає в тому, що вони дають можливість запускати ігри з карти пам'яті, замість того, щоб вимагати наявність ліцензійного UMD диска з грою в приводі. Кілька хвилин, витрачених на настроювання Вашої оновленої прошивки, надалі посприяють безконфліктному і приємному використанню PSP. Головний пункт VSH меню - UMD ISO Mode - він відповідає за запуск ігор з карти пам'яті. Його значення має бути Sony NP9660 або M-33 Driver, тоді проблем не виникатиме. Інші пункти детально розглядаються в оглядах різних версій VSH меню , оскільки їх існує теж кілька різновидів.