Як наносити крем під підгузник.

Ніжна шкіра немовлят потребує ретельного догляду. Особливу увагу слід приділяти тим її ділянок, які перебувають під підгузником . Для захисту шкіри малюка використовують крем під підгузник, при цьому важливо його правильно вибрати і нанести.
Інструкція
1
Більшість виробників дитячої косметики випускають крем и під підгузник, тому не дивно розгубитися при виборі потрібного. Щоб купити правильний крем, орієнтуйтеся не так на торговельну марку, а на склад.
2
Віддайте перевагу крем у під підгузник, який містить вітаміни А, D, Е і рослинні екстракти: ромашки, календули, череди, листя оливи і т.д. Вони заспокоюють шкіру малюка і живлять її.
3
До складу крем ов часто входить оксид цинку, але деякі мами ставляться до нього з обережністю, оскільки він підсушує шкіру. Насправді такі крем и - відмінні помічники в боротьбі з попрілостями, почервоніння і роздратування на попці дитини.
4
Зверніть увагу на крем, до складу якого включений пантенол. Шкіра немовляти легкоуразливими і тонка, тому вплив дитячих випорожнень може призвести до виникнення папул і ерозій в області підгузника. Пантенол допоможе впоратися з цими проблемами і запобігти їх надалі.
5
У питанні про те, як правильно наносити крем під підгузник, мами дотримуються різних точок зору. Одні обробляють їм всю шкіру під підгузником , інші ретельно змащують складочки, треті вважають за краще наносити мінімальну кількість на найбільш схильні попрілостей місця. Враховуйте властивості крем а: якщо до його складу входить тальк і оксид цинку, він буде скочуватися в складочках і заподіювати малюкові незручності.
6
Використовуйте основні правила догляду за областю під підгузником .- Наносьте крем тільки на чисту і суху шкіру: підмийте дитини під проточною водою і промокніть вологу м'яким рушником, в крайньому випадку, скористайтеся вологою серветкою; - дайте шкірі малюка трохи «подихати», помасажуйте ніжки; - нанесіть крем під підгузник в області навколо ануса легкими мазками, дайте йому вбратися; - якщо крем під підгузник не містить підсушують компонентів, обробіть їм пахові і колінні складочки, в іншому випадку використовуйте дитячий крем або масло; - поки крем вбирається, знову зробіть малюкові легкий масаж ніжок .
Корисна порада
Пробуйте різні креми, і з часом ви підберете той, який максимально підійде вашій дитині і буде надійно захищати його від несприятливого впливу підгузника.