Як зробити звукозапис. Як зробити якісний звукозапис.

Сучасні технології спрощують роботу професіонала і наближають любителів до можливості створити якісний аудіотрек при наявності звичайного комп'ютера і звукового редактора.Под звукозаписом зазвичай мають на увазі потреково (інструмент за інструментом) створення композиції з живими виконавцями. Але початок запису - це не натискання кнопки запису, а підготовчий етап.
Інструкція
1
Першим ділом записується партія ударних. Підготуйте інструменти і техніку до роботи. Вставте кабель інструментального мікрофона в мікрофонний вхід комп'ютера. Головку встановіть в отворі бас-барабана ударної установки. Встановлення та під'єднання додаткові мікрофони для озвучування інших барабанів.
2
Коли музикант буде готовий, відкрийте звуковий редактор, включите метроном в потрібному темпі і натисніть кнопку запису. Запишіть перший фрагмент треку (вступ). Якщо музикант запнется, зупиніть запис і почніть заново. Повторюйте, поки не отримаєте майже ідеально рівне вступ.
3
Перейдіть до наступної частини, зазвичай це заспів. Запишіть її за тим же принципом, домагаючись багаторазовим повторенням ідеального виконання. Скопіюйте заспів в ті ділянки треку, де він повторюється.
4
Таким же чином запишіть інші частини: бридж, приспів, програш.
5
Підключіть бас-гітару до підсилювача, приставте мікрофон з бас-бочки до динаміка. Перейдіть до початку запису і натисніть кнопку запису, щоб записати перший фрагмент (вступ). Як у випадку з барабанщиком, повторюйте спроби, поки не запишіть без запинок. Так само і з іншими фрагментами пісні.
6
Вимкніть гітару від підсилювача, підключіть ритм-гітару з процесором ефектів. Запис відбувається за тим же принципом.
7
Далі йдуть мелодичні та подголосочного інструменти: соло-гітара, синтезатори, флейти, скрипки та інші. Записуйте електронні інструменти, підключаючи до підсилювача (тоді мікрофон знаходиться у динаміка), а акустичні без посилення (мікрофон у резонаторного отвори або у розтруба).
8
В останню чергу запишіть голос.
9
Обробіть запис, регулюючи баланс гучності і частот, прибираючи шуми, додаючи ефекти. Запис готова.