Як вибрати дитячу пляшечку.

Незалежно від того, знаходиться ваш малюк на штучному, змішаному або повністю на грудному вигодовуванні, обійтися зовсім без пляшечок вам навряд чи вдасться. Підхід до їх вибору повинен бути найретельнішим і не допускати недбалості - неправильно вибрана пляшечка може спричинити такі наслідки, як рання відмова від грудей, кольки і навіть травма.
Інструкція
1
Рекомендується вибирати пляшечки визнаних виробників - вони виготовляються з матеріалів з перевіреною якістю, а значить, безпечні для здоров'я дитини. Вартість їх зазвичай вище, ніж у пляшечок невідомих марок, але це саме той випадок, коли не варто економити на якості.
2
Обсяг залежатиме від віку малюка - новонародженому достатньо 100-125 мл, дитині постарше підійдуть пляшечки від 200 мл. Для дітей раннього віку підберіть пляшечку з антиколиковой системою, забезпечену спеціальними клапанами, що запобігають заковтування зайвого повітря.
3
Скляні пляшки більш довговічні, ніж пластикові, чи не мутніють і не дряпаються, витримують більше стерилизаций, але, оскільки вони б'ються, їх краще використовувати, поки дитина зовсім маленький і його годує мама. З 3 місяців, коли дитина почне намагатися утримувати пляшечку самостійно, краще перейти на пластик. При виборі пластикових пляшок для годування зверніть увагу на вид матеріалу: це повинен бути поліпропілен, полікарбонат або поліамід, також підійде трітан. У цих видах пластика не міститься шкідливий для здоров'я бісфенол-А.
4
Форми пляшечок дивують різноманітністю. Прямі «класичні» найлегше мити, але завужені посередині або ребристі легше тримати дитині. Вигнуті пляшечки більш фізіологічні, так як повторюють вигини материнських грудей; зверніть увагу на анатомічні пляшечки-півсфери, пропоновані деякими виробниками. Їх форма настільки близька до природної, що саме такі пляшечки рекомендується давати дітям щоб уникнути відмови від грудей. Хитромудрі «бублики» дуже легко тримати дітям, але важко мити. Пляшечки зі знімними ручками зручні для старших малюків, які навчаються пити самі.
Корисна порада
Краще купувати пляшечки одного і того ж виробника - діаметр і різьблення горлечка у них однакова, до них підходять одні й ті ж соски.