Як отримати виділений ip.

Більшість сьогоднішніх користувачів інтернету виходять в глобальну мережу з динамічним IP-адресою, однак адресу цей може бути і статичним. Користувач такого має досить велику кількість переваг перед іншими абонентами.
Інструкція
1
Зверніться до одного з інтернет-провайдерів, які надають відповідні послуги на території вашого населеного пункту. Укладіть договір на використання послуг інтернету. При цьому слід знати, що абсолютно кожен користувач отримує певний внутрішній IP-адреса, за якою ідентифікується абонент в локальній мережі і зовнішній динамічний IP-адресу, службовець ідентифікатором в глобальній мережі.
2
Складіть спеціальну заявку необхідного зразка у разі якщо ви бажаєте отримати виділений статичний IP-адресу. При цьому пам'ятайте, що заявка може бути складена як в офісі провайдера, так і вдома.
3
Позначте в заявці графу, яка говорить про додаткове підключенні статичного IP-адреси. Залежно від того, який бланк для заявки надає провайдер, необхідно або поставити відповідну галочку навпроти даного пункту, або підкреслити важливу інформацію (потрібний вид IP-адреси).
4
Крім зазначеного вище способу, деякі провайдери надають більш спрощений варіант отримання виділеного IP. Для цього необхідно виконати наступні дії.
5
Зайдіть на офіційний сайт провайдера. Вкажіть логін і пароль для входу в особистий кабінет. Подайте заявку на виділення статичного IP адреси, заповнивши відповідну форму на сайті компанії.
6
Третій спосіб отримання виділеного IP. Залиште відповідну заявку в технічній службі підтримки, зателефонувавши на телефон провайдера, вказаний в договорі або на офіційному сайті. Розкажіть оператору про свій намір доручити інший вид IP-адреси і дочекайтеся відповіді.
7
Здійснюючи перехід з однієї IP-адреси на інший, пам'ятайте, що така послуга може надаватися провайдером як на платній, так і на безкоштовній основі. Таким чином, перш ніж отримати виділений IP-адресу, уточніть тарифи, а також справьтесь про наявність щомісячної абонентської плати за дану послугу.
Зверніть увагу
Слід знати, що перехід з однієї IP-адреси на інший може зайняти деякий час. Як правило, це кілька годин.
Більшість користувачів інтернету мають динамічний IP-адресу. Якщо ви належите до їх числа, але вирішили виходити в глобальну мережу з виділеного статичного ідентифікатора, зверніться за допомогою до провайдера, який надасть вам подібну послугу.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон;
  • - кулькова ручка.
Інструкція
1
Складіть договір на використання послуг всесвітньої мережі з одним з інтернет-провайдерів, на чию зону діяльності входить ваш населений пункт. Врахуйте, що абсолютно кожному користувачеві надається внутрішній IP-адреса, що ідентифікує його в локальній мережі, а також зовнішній динамічний, визначальний абонента в глобальній мережі.
2
Якщо ви бажаєте мати виділеним статичним IP-адресою, заповніть заявний форму відповідного документа в офісі провайдера або у себе вдома. Вкажіть в заявці пункт про додаткове підключенні вам статичного IP-адреси. Залежно від типу заявительного бланка, поставте галочку навпроти даного параметра або підкресліть інформацію про необхідному вигляді IP-адреси і підтвердіть свій запит.
3
Якщо інтернет-провайдер використовує спрощений варіант надання своїм клієнтам виділеного IP-адреси, відвідайте його офіційний сайт зі свого комп'ютера. Введіть логін і пароль і увійдіть в особистий кабінет. Заповніть необхідну форму на сайті компанії-постачальника і подайте заявку в електронному вигляді на виділення вам статичного IP-адреси.
4
Використовуйте ще один спосіб отримання виділеного IP-адреси. Зателефонуйте за контактним телефоном технічної підтримки користувачів, вказаною в договорі або на офіційному ресурсі провайдера, і подайте відповідну заявку в усній формі. Інформуйте оператора про свій намір отримати інший вид IP-адреси і дочекайтеся його відповіді.
5
Пам'ятайте, що послуга здійснення переходу з одного типу мережевого адреси на інший може надаватися постачальником послуг інтернету як безкоштовно, так і за певну плату. Отримуючи виділений IP-адресу, уважно ознайомтеся з тарифами, з наявністю і сумою щомісячної абонентської плати за послугу.