Як візуально розширити очі. Як збільшити маленькі очі.

Правильний макіяж здатний візуально змінити форму і розмір очей. Щоб його зробити, не обов'язково бути професійним візажистом, досить запам'ятати кілька простих прийомів.
Вам знадобиться
  • Тіні для повік, пензлик, пінцет, олівець для очей, рідка підводка, Шипці для завивки вій, подовжує туш для вій, накладні вії.
Інструкція
1
Надайте бровам форму, яка буде підходити під ваш тип особи. Видаліть зайві волоски за допомогою пінцета. Ваша мета - трохи підняти брови. Також слід позбутися волосків, які знаходяться на переніссі. Зрощені брови утяжеляют погляд. За допомогою олівця надайте чіткі обриси. Щоб на протязі дня брови виглядали акуратно, використовуйте прозорий гель.
2
Для виконання класичного макіяжу вам буде потрібно три тони тіней. У внутрішній кут очі і під брову нанесіть світлий відтінок, на на зовнішній - темний. Складку століття оформите середнім тоном тіней. Потім акуратно розтушуйте пензликом так, щоб вийшов плавний перехід. Намагайтеся не перестаратися з темними кольорами, інакше ефект від макіяжу буде прямо протилежний.
3
Проведіть максимально тонку лінію чорним олівцем або рідким підведенням. Починайте немає від внутрішнього кута очі , а приблизно з середини верхньої повіки. Цей прийом допоможе візуально збільшити вузькі очі і підкреслити форму. Якщо ви не можете зробити рівну лінію одним рухом, спочатку поставте точки, які потім з'єднайте штрихами.
4
Для підводки нижньої повіки використовуйте світлий олівець, але допускається і темний. В цьому випадку проводите лінію трохи нижче росту вій і злегка розтушуйте пензликом або спонжем. Цей простий прийом дозволити візуально збільшити очей. Намагайтеся підвести очі з першого разу, інакше доведеться починати все спочатку.
5
Прямі вії зорово зменшують очі . Тому необхідно використовувати спеціальні щипчики для завивки. З їх допомогою можна надати віям легкий вигин. Потім нанесіть подовжує туш легкими рухами. Якщо природа не нагородила вас довгими віями, скористайтеся накладними. Також останнім часом все популярнішим стає процедура нарощування.
Форма і розріз очей у всіх людей різні. Бувають схожі, але однакових не існують. І не всі задоволені своїми пропорціями обличчя, в тому числі і очей ами. Відкоригувати цю річ можливо, приклавши деякі зусилля. Методи існують різні, але всі дають хороші результати.
Інструкція
1
Для зміни розріз а очей нанесіть правильний макіяж. Єдиного правила для всіх не існує, але тіні, підводка, туш можуть скорегувати зовнішність дуже сильно. Експериментуйте з квітами і методами нанесення. Підводка коричневого кольору добре підкреслює очей, зробіть її під кутом, щоб змінити візуально форму. Чорна підводка і туш роблять очей а більш виразними.
2
Зверніться до косметолога за корекційним макіяжем. За допомогою косметики він зможе зробити очей а більш віддаленими або близько посадженими, збільшити, зменшити. При бажання можна зробити макіяж в східному стилі, тоді очей ки будуть здаватися більш вузькими. Можливих варіацій існує величезна кількість. Головне - обговоріть з майстром, як самостійно робити подібний грим, які нюанси існують.
3
Зробіть корекцію форми брів. Наприклад, щоб візуально збільшити очей а, потрібно підмалювати брови, зробивши їх більш опуклими і широкими. Хороша форма брів відкриває очей а, приховує сліди втоми, робить погляд молодше. З приводу підбору форми зверніться в салон краси, професіонали зроблять все найкращим чином.
4
Використовуйте накладні або нарощені вії. Вони додадуть вашому погляду надзвичайну глибину і виразність. Довжину війок можна підправити, наприклад у перенісся зробити трохи коротшими, а біля зовнішньої сторони - довшими. Подібні коригування надають ефект «розкритість», збільшують і підкреслюють зовнішні контури.
5
Змініть розріз очей можна за допомогою хірургів. У більшості випадків кантопластіка - операція по подовженню і розширенню очей ной щілини, робиться через вроджених вад, хвороб і травм. Але сьогодні популярна вона і в естетичних цілях. Проводиться під загальним наркозом. Слідів втручання непомітно вже через пару місяців, а результат зберігається на все життя.
6
Запитайте у лікаря з приводу кантоплексіі - це хірургічна корекція повік. Подібні операції проводяться в естетичних цілях, дозволяють прибрати вирячені очей а, нависають мішки, коригують опущення куточка очей а й змінюють розріз . У операції є ряд протипоказань.
Зверніть увагу
Як змінити розріз очей? - Це питання задають собі все більше людей. Особливо цікавить те, як змінити розріз очей, представників азіатських народів. Як виконаються зміна розрізу очей. Якщо людину не влаштовує колір очей, то немає нічого простіше, ніж змінити його, просто одягнувши кольорові контактні лінзи. Набагато складніше справа йде з розмірами і формою очної щілини.
Корисна порада
Естетична блефаропластика очей вирішує всі ці виникаючі проблеми. Проведена операція пластика очей (зміна форми очей, видалення мішків під очима) абсолютно безболісна, рубець в результаті мінімального втручання в тканини практично непомітний, а ефект від проведеної операції Вас вразить і перевищить найсміливіші очікування. Бажання змінити розріз очей або форму.