Як відновити вилучену історію. Яка програма дозволяє знайти втрачену Исория.

Випадки, коли необхідно відновити вилучену історію пошуку або переписки, виникають нерідко. І тоді на допомогу приходять елементарні знання комп'ютера та спеціалізовані програми, здатні допомогти практично в рішенні будь-якої проблеми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - спеціальне ПЗ.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно відновити історію пошуку в інтернеті, то на робочому столі знайдіть кнопку «Пуск». Місце її розташування знайомо навіть початківцю ПК, тому тут особливих труднощів не виникне. Натисніть «Пуск» і перейдіть до пункту «Пошук» для відкриття необхідної функції в системі вашого комп'ютера.
2
Потім у верхній частині пошукового вікна клікніть на кнопку «Інструменти» і виберіть опцію «Властивості папки». Після чого у вікні, властивості папки виберіть «Вид» і натисніть «Показати приховані файли і папки». Дана функція знаходиться в підрозділі «Приховані файли і папки». Зніміть «галочку» в графах «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і «Приховувати захищені системні файли». Для вступу в силу змін натисніть ОК.
3
Використовуючи зроблені зміни, відкрийте за допомогою даної програми шуканий файл і натисніть «Відновити» (Restore). Виконавши дану процедуру, ви зможете відновити вилучену раніше історію пошуку в інтернеті.
4
Повернути втрачену переписку допоможуть спеціальні програми, наприклад, Easy Recovery, яка ідеально підходить для відновлення даних з Qip. Її можна знайти і скачати в інтернеті. Після збереження ПО на комп'ютер розархівуйте програму і встановіть її на той диск, де у вас розміщені інтернет-пейджери, використовувані для листування. За замовчуванням всі програми встановлюються на диск С. Тому при скануванні потрібно вказати саме цей диск.
5
Користувачам ICQ, у яких виникла необхідність відновлення листування, найкраще скористатися програмою icq2html, яку легко знайти в інтернеті. Вона проста в роботі і дозволяє знайти все, що було видалено раніше.