Як відновити навігатор. Як повернути навігатор до заводських налаштувань.

Нинішня ситуація на дорогах країни дуже критична: повсюдні пробки, постійні дорожньо-транспортні пригоди та багато іншого. У зв'язку з цим автомобілісти змушені встановлювати в свої авто системи супутникової навігації - GPS- навігатори . Однак навігатори , як і інші сучасні апарати з вбудованими приймачами GPS-сигналів (смартфони, комунікатори, телефони), схильні до поломок, зокрема, зльоту прошивки.
Вам знадобиться
  • архів з відповідною версією прошивки.
Інструкція
1
Відновлення автомобільних GPS-навігаторів можна здійснити двома способами: за допомогою завантаження нової прошивки і без перепрошивки, за допомогою найпростішого SOFT-Reset. Що стосується першого способу, то тут все більш-менш зрозуміло, так як перепрошивка навігатора повністю аналогічна перепрошиванню звичайного стільникового телефону, смартфона або комунікатора. Для цього вам буде потрібно завантажити з інтернету на комп'ютер архів з відповідною версією прошивки і розпакувати його за допомогою разархіваторщіка.
2
Після цього необхідно витягти з навігатора MicroSD-карту пам'яті, вставити її в картрідер і скопіювати в кореневий каталог скачаний файл з прошивкою. Потім слід витягти карту з пристрою і вставити її назад в навігатор.
3
Тепер потрібно включити пристрій і дочекатися появи діалогового вікна з питанням, чи слід починати перепрошивку. Після вашої згоди почнеться перепрошивка вашого автомобільного «друга». По завершенню установки натисніть кнопку «Ок», після чого на екрані навігатора з'явиться віконце з подальшими інструкціями і вказівками. На цьому відновлення навігатора буде завершено.
4
Програмне скидання налаштувань навігатора на заводські параметри, які були у навігатора спочатку, називається SOFT-Reset. Щоб відновити GPS-навігатор таким чином, вам необхідно зайти в ResidentFlash, а потім в JBSA4UI, де в файлах jbssetting.ini і jbssetting.ini.bak в рядку DefaultSetting = 0 змінити «0» на «1».
5
Після цього перезавантажте навігатор і зайдіть в папку «Налаштування» - «Інфо». Внизу ви побачите 3 значка: «Налаштування USB», «Шлях навігації» і Werkseins ..., останній з яких і є SOFT-Reset, тобто повернення до заводських налаштувань. Клацніть по ньому. Після цього з'явиться повідомлення: «Ви впевнені, що хочете відновити заводські налаштування?». Натисніть «Так». Через деякий час повернуться вихідні параметри, отже, ваш навігатор відновиться.