Як виділити посилання.

Багато інтернет-сайти містять посилання, що перенаправляють користувачів на інші сторінки. При роботі в текстовому редакторі також існує можливість їх вставляти. Щоб привернути увагу і зробити посилання помітною, застосовується її виділення - кольором або зміненим шрифтом.
Вам знадобиться
  • - таблиця html-кодів кольорів;
  • - html-теги.
Інструкція
1
Зробіть виділення кольором на інтернет-сайті. У HTML-кодах використовуйте схему текст
2
Надайте посиланням інший колір в документі. Спочатку створіть її, натиснувши «Вставка»? «Гіперпосилання». Введіть у полі «Адреса» шлях на сторінку в інтернеті, в полі «Текст» пропишіть назву. Натисніть «Застосувати». Потім змініть колір, виділивши посилання і вибравши потрібний вам колір з палітри на панелі інструментів. Після закінчення форматування збережіть зміни в документі.
3
Використовуйте курсив. На сайті в поле редагування вставте тег [i] () перед посиланням та [/i] () після. У текстовому редакторі натисніть на нахилену букву «К» в панелі інструментів, виділивши посилання . Збережіть документ або повідомлення на сайті.
4
Застосуйте напівжирний шрифт. Для цього виділіть посилання в текстовому редакторі та натисніть «Ж». В інтернеті вставте посилання між тегами [b] [/b] (). Збережіть.
5
Змініть колір фону. Переключіться на редагування HTML на інтернет-сайті або відкрийте документ в текстовому редакторі. Створіть посилання і виділіть її. Наведіть курсор на кнопку «ab» з кольоровою смужкою під нею (за замовчуванням жовтої). З'явиться підказка «Виділення кольором». Натисніть на неї і виберіть колір фону. Натисніть, і фон посилання зміниться. Ця схема працює і для текстових редакторів.
6
Якщо необхідно не прикрасити, а виділити посилання як текст, встановіть курсор миші там, де вона закінчується. Затисніть ліву кнопку миші і потягніть вліво. Відпустіть її, коли вся посилання буде виділена. Її колір зміниться на білий, а сама посилання буде на синьому тлі. Скопіюйте, якщо це потрібно.
Зверніть увагу
Колір в html-коді повинен бути в шестизначний вигляді (його можна переглянути в інтернеті або в палітрі кольорів Photoshop), а в BB-код вставляються англійські еквіваленти російських квітів.
Корисна порада
У редакторі OpenOffice кнопка «Виділення кольором» включається за допомогою «Сервіс»? «Налаштування»? «Панель інструментів»? «Форматування» .В MS Word включите кнопку за допомогою «Сервіс»? «Параметри Word»? «Налаштування»? Вкладка «Головні». Клікніть на «Колір виділення тексту» і потім «Додати"». Кнопка з'явиться на панелі швидкого доступу.
Навігація на сайті забезпечується за допомогою посилань. А їх виділення, прив'язане до певного стану, служить елементом дизайну і дозволяє створити гарний ефект.
Інструкція
1
Посилання задаються тегами і . Їх потрібно прописувати в поле . Можна, в принципі, скористатися інструментами на панелі управління, проте для створення різноманітних ефектів потрібно вносити зміни в код. За колір активного посилання відповідає атрибут alink, відвіданого - vlink. У форматі html це відображається так: Назва вкладки Текст анкора Якщо необхідно посилання зробити в якості картинки, то вставте зображення між і : .
2
Підсвічування при наведенні на посилання курсора створюється за допомогою Javascript. Код в цьому випадку виглядає наступним чином:
4
Ще варіант виділення активного посилання: