Як виховати дитину щасливою.

Батькам, крім правильного годування і навчання, важливо ще й виховати психічно здорову людину. Мами і тата люблять детально представляти майбутнє їхнього малюка: він займається спортом, надходить до престижного університету, вступає в шлюб, і, звичайно, він дуже щасливий. Однак бути щасливим теж треба вміти, і краще навчити дитини цьому в дитинстві.
Інструкція
1
Щасливі батьки - запорука душевного спокою дітей. Зрозуміло, в перші роки життя найбільш важливо психічну рівновагу матері. Якщо ви знаходитесь в депресії, вам здається, що ви нічого не встигаєте, ви страждаєте від нестачі спілкування, вам не допоможуть фальшиві посмішки - малюк відчує ваш стан. Тому постарайтеся перебудувати ваш режим дня таким чином, щоб ви могли займатися справами, які приносять вам задоволення. Найміть няню, попросіть друзів або родичів доглянути за малюком, поки ви відвідаєте жаданий майстер-клас з скрапбукінгу, залиште дитини на чоловіка і вирушайте в спа-салон. Якщо ви перестанете відчувати себе мученицею, замкнутою в чотирьох стінах, користь буде і вам, і дитині.
2
Пояснюйте дитині речі, які йому цікаві. Навіть якщо вам здається, що малюк нічого не зрозуміє, постарайтеся якомога доступніше розповісти, чому їде трамвай, а небо блакитне. Ваші пояснення підвищують інтелект і самооцінку дитини , крім того, в перші роки життя для нього це єдиний спосіб пізнати світ.
3
Дозволяйте дитині помилятися. Звичайно, його необхідно берегти від речей, які можуть заподіяти шкоду його здоров'ю, проте дозвольте малюкові на власному досвіді дізнатися, що щойно закипілий чайник гарячий, а кішка боляче дряпається, якщо смикнути її за хвіст. Ваше чадо набагато швидше навчиться на своїх помилках, ніж засвоїть з ваших пояснень.
4
Проводите час з дитиною цікаво і плідно. Разом приймайте участь в іграх, при цьому бажано, щоб ви висловлювали до даного времяпровождению хоч найменший інтерес, тому як мама, стомлено кидаємо м'ячик, чи не розвеселить малюка. Майструєте падлюка, гуляйте по місту, відвідуйте заходи, адже дитинство вашого дитини запам'ятається йому назавжди. Якщо цей час стане для малюка щасливим, у нього буде відмінний початок життя.