Як набирати на клавіатурі.

Є такий вислів: «Рукописи не горять». Зараз вже 21 століття, і про рукописах навряд чи хтось заговорить. Вік людини, яка в даний момент стукає по клавішах, значення не має. Також не має значення, що друкує людина: курсову роботу, літературний твір або кулінарний рецепт. Будь-який користувач персонального комп'ютера завжди мріє навчитися швидко друкувати. А якщо ви з тих, хто не хоче нервово шукати потрібну клавішу, коли час підтискає, то ця стаття для вас.
Вам знадобиться
  • Методи розвитку набору тексту
Інструкція
1
Серед тих, хто навчився швидко друкувати на клавіатурі , 90% - люди, котрі навчалися сліпому методу друку. Це так званий 10-пальцевий набір. Назва цього методу взято не зі стелі: при наборі символів використовуються всі 10 пальців, в результаті чого збільшується швидкість роботи в текстових редакторах. А сліпий набір - тому що ви можете дивитися на монітор і не опускати очі вниз. Якщо захочете, можна дивитися телепередачі під час набору тексту.
2
Якщо ви почнете працювати за цією методикою, отримаєте максимальний результат - швидкий набір тексту будь-якої складності. Єдина проблема - це наявність великої кількості вільного часу і завзятості. Цей метод не так просто дається, як може здатися з першого погляду. Для розвитку такої навички можна скористатися програмою «Соло на клавіатурі », яка була створена російським журналістом.
3
Якщо вам не сподобався цей метод, можете скористатися методом проб і помилок. Так званий особистий досвід. Пробуйте, як в початковій школі, передруковувати тексти. Заняття, звичайно, не найприємніше, але якщо підібрати цікаві тексти, це заняття здасться не таким нудним.
4
Важливим чинником є ваша постава, ваш настрій під час набору тексту. При виникненні постійних опечаток зверніть увагу на те, що це одні і ті ж символи. Слід опрацювати це момент, зробіть для себе роботу над помилками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O0JOVBXgG3o
Клавіатура сучасних комп'ютерів і ноутбуків багатофункціональна: в цілях економії місця більшість клавіш можуть виконувати різні функції і друкувати літери різних алфавітів, варто лише перемкнути розкладку клавіатури.
Інструкція
1
Основа сучасних романо-германських мов - стародавній латинський, тому для того, щоб набрати на комп'ютері текст на будь-якому західному мові, потрібно скористатися клавіатурою, перемиканням на латініцу.Поменять розкладку клавіатури на латинський шрифт і назад, на кирилицю, можна одночасним натисканням клавіш «Alt + Shift». Зверніть увагу, що на деяких комп'ютерах цю функцію виконує поєднання кнопок «Ctrl + Shift».
2
На нижній панелі комп'ютерного монітора, у правому кутку поряд з годинником, знаходиться мовна панель: маленький квадратик з символом «RU»: це значить, що за замовчуванням в даний момент на вашому комп'ютері головує російську мову. Щоб перемкнути мову документів на англійську, а розкладку клавіатури на латинський шрифт, клікніть лівою кнопкою миші на ярлик мовної панелі. Усередині розгорнувся вікна поставте галочку поруч з опцією "EN".
3
Якщо при роботі з текстовим документом вам необхідно використовувати спеціальний латинський символ - наприклад, римські цифри або надрядкові знаки, що використовуються в багатьох романо-германських мовах, відкрийте в додатку Microsoft Word меню «Вставка» на верхній панелі інструментів. Виберіть поле «Символ» в контекстному меню. Вибирайте запропоновані символи: перегляньте всі наявні, прокручуючи коліщатко миші вниз, або в поле «Набір» задайте команду «Основна латиниця». Клікніть лівою кнопкою на необхідний символ і натисніть "Вставити".
4
Після того, як ви змінили розкладку клавіатури на латинський шрифт, більшість клавіш почнуть виконувати інші дії: зміняться знаки пунктуації та спеціальні символи, а клавіші з буквами з російської мови перейдуть на англійську. Щоб орієнтуватися в нових функціях клавіш, зверніть увагу на символи, намальовані в верхньому лівому куті кожної кнопки (звичайно вони так само виділене). Функції цих клавіш активізуються після включення англійської розкладки клавіатури.