Як в qip перевірити настройки підключення.

Qip - це одне з найбільш популярних, особливо в російськомовній зоні інтернету, додатків для обміну повідомленнями через інтернет. Він дозволяє в одному інтерфейсі використовувати декілька протоколів, включаючи самий, мабуть, поширений в інтернеті протокол ICQ. Серед налаштувань цього додатка найбільш важливі ті, що визначають параметри підключення до глобальної мережі і до мережі обміну ICQ-повідомленнями.
Інструкція
1
Відкрийте програму і клікніть піктограму «Налаштування» - це крайній праворуч значок в ряду іконок під заголовком головного вікна програми. Відкрити вікно налаштувань Qip можна і з головного меню месенджера. Кнопка цього меню не позначена якої-небудь написом, а розміщена вона в лівому нижньому кутку основного вікна, над кнопкою статусу користувача. Пункт виклику установок додатки і в цьому меню названий «Налаштування».
2
У лівій колонці вікна налаштувань Qip перераховані доступні користувачеві розділи. Потрібна вам вкладка «Підключення» поміщена майже в кінець списку - клацніть по ній і керуючі елементи налаштувань відобразяться в правій панелі вікна. На цю вкладку винесені установки вашого локального підключення , які визначають, чи слід додатком використовувати пряме з'єднання або задіяти для цього проксі-сервер. Тут же можна ввести адресу, порт і дані авторизації для проксі-сервера, або задати автоматичне визначення програмою цих параметрів.
3
Два поміщених в нижню частину цієї вкладки чекбокса дозволяють запрограмувати поведінку месенджера при обриві з'єднання. Приберіть позначку у верхньому, якщо не хочете, щоб Qip час від часу посилав контрольні пакети. Він робить це для того, щоб сервер не обірвав з'єднання через бездіяльність клієнта. А якщо приберете позначку в нижньому чекбоксі, програма не буде намагатися відновити обірване інтернет-підключення.
4
Якщо у вашому месенджері використовується один або кілька ICQ-акаунтів, то в Qip є ще одне вікно з настройками підключення . Його можна відкрити через контекстне меню, яке з'являється при натисканні на іконку будь-якого з цих акаунтів в нижній частині вікна програми. Перший пункт в цьому меню так і названий - «Налаштування мережі».
5
Відкривши вікно налаштувань, перейдіть на вкладку «Підключення». Вона розбита на дві секції, в одній з яких - нижньої - можна перевизначити параметри підключення до інтернету, описані вище. Випадає і текстове поле під ним, поміщені у верхню секцію, дозволяють вибрати адресу ICQ-сервера і один з його портів.