Як швидко продати квартиру.

Продати квартиру швидко і без матеріального збитку для себе досить непросто, але можливо. Озброївшись певними відомостями з даного питання, проблему можна вирішити в короткі терміни.

Інструкція
1
Насамперед позбудьтеся від непотрібного мотлоху. Квартира, в ідеалі, взагалі повинна бути порожньою. Чим буде менше меблів, тим просторіше здасться квартира потенційним покупцям, а значить, тим більше шансів, що вона їм сподобається. Не забудьте ретельно помити вікна. Чим більше світла, тим більше простору.
2
Найбільш важливий момент - вартість квартири. Якщо ви хочете продати її швидко, не завищувати ціну, як би вам того не хотілося. Навпаки, можна знизити її на 5-10%, але не більше. Значне зниження ціни в такому важливому питанні, як продаж нерухомості, відразу ж насторожить будь-якого покупця. "Чому ціна настільки низька? Тут щось не чисто" - так міркує практично кожна людина. І більшість людей, стримавши перший порив, пройдуть повз надзвичайно вигідна пропозиція.
3
Використовуйте рекламні засоби. Якщо ви не користуєтеся послугами ріелторів, знайомити потенційних покупців з вашою пропозицією вам доведеться самостійно. Не сподівайтеся, що потік бажаючих з'явиться від одного оголошення. Шукайте всі доступні канали, тільки в цьому випадку вдасться залучити вагоме кількість бажаючих для здійснення швидкої покупки.
4
Подбайте про те, щоб показ квартири проходив у зручний для покупця час. Терміновий продаж житла - і без того не просте завдання, щоб відсіювати потенційних покупців через те, що у зручний для них час зайняті ви. У процесі показу не забувайте про чарівну ролі обсягу. Увімкніть скрізь світло, відкрийте двері в усі кімнати.
5
Приготуйтеся трохи почекати. Терміновий продаж квартири в будь-якому випадку займе не менше двох тижнів. Звичайно, є варіант на крайній випадок - житло може купити агентство нерухомості. Тут реально вкластися в кілька днів, але фінансові втрати, швидше за все, досягнуть 25-30% від вартості житла.
6
Часто процес продажу квартири затримується через самого власника нерухомості. Відсутність частини необхідних документів призводить до затримки в процесі оформлення вже узгодженої угоди. Перевірте, чи всі необхідні документи є у вас в наявності.