Як відновити систему з диска.

OS Windows може працювати некоректно після установки деяких програм або пристроїв, стрибків напруги або неправильної експлуатації комп'ютера. Відновити її можна різними способами, в тому числі, за допомогою установочного диска .
Інструкція
1
Вставте диск в оптичний привід. Викликайте вікно запуску програм, використовуючи клавіші Win + R. Для відновлення системних файлів запишіть команду sfc/scannow і натисніть для підтвердження ОК.
2
Якщо завантажити систему не вдається, дочекайтеся після включення комп'ютера появи на екрані рядка Press Delete to setup. Замість Delete розробником BIOS можуть бути вказані інші клавіші, як правило, F2, F9 або F10.
3
В меню Setup знайдіть пункт, який відповідає за порядок завантаження операційної системи. У ньому перераховані завантажувальні пристрої: USB, FDD, HDD, CD/DVD. За допомогою клавіш зі стрелкмі і +/- в правій частині клавіатури встановіть завантаження з оптичного приводу. Вставте диск в дисковод і натисніть F10 для виходу з BIOS із збереженням змін. На питання системи відповідайте Y.
4
Після появи екрана привітання установника ви можете вибрати установку Windows або відновлення системи через консоль відновлення. Якщо вас влаштовує перший варіант, натисніть Enter.
5
У наступному екрані ознайомтеся з ліцензійною угодою та натисніть F8, щоб підтвердити згоду з його умовами. У новому вікні за допомогою клавіш управління виділіть копію Windows, яку потрібно відновити, і натисніть R. За запитом системи введіть ліцензійний ключ, виберіть мову і часовий пояс.
6
Для відновлення Windows через консоль відновлення в екрані привітання натисніть R. Після появи запиту програми вкажіть системний диск і версію системи, яка потребує відновлення. Зайдіть в Windows під обліковим записом і паролем адміністратора.
7
Для відновлення завантажувального сектора введіть в командний рядок fixmbr, для перевірки та виправлення помилок жорсткого диска chkdsk/r. Щоб отримати більше інформації про програму, введіть її з ключем/?, наприклад, chkdsk/?