Як в Windows 7 видалити паролі. Як зробити флешку для видалення пароль з 7.

Операційна система Microsoft Windows 7, як і попередні версії, використовує роздільні облікові записи для організації роботи декількох користувачів на одному комп'ютері. Кожна з цих облікових записів може бути захищена паролем, операція зміни або видалення якого доступна або самому користувачеві, або локальному адміністратору, або адміністратору домену.
Інструкція
1
Якщо ви увійшли в операційну систему з правами адміністратора і хочете видалити свій пароль, скористайтеся апплетом «Облікові записи користувачів». Запустити його можна з «Панелі управління» - увійдіть в головне меню ОС і відкрийте панель, клікнувши посилання з такою назвою.
2
Клацніть по посиланню «Облікові записи користувачів і безпека» в панелі, а в наступному вікні знайдіть і натисніть посилання «Зміна пароля Windows» в секції «Облікові записи користувачів».
3
В цей же вікно завантажиться нова сторінка зі списком можливих завдань по зміні параметрів вашого облікового запису. Виберіть серед них «Видалення свого пароля». У наступній завантаженої сторінці апплет потребують підтвердження операції. Щоб це зробити, введіть пароль в єдине текстове поле і натисніть кнопку «Видалити пароль». На цьому процедура буде завершена і можна буде закрити «Панель управління».
4
Видалення будь-який інший облікового запису при наявності прав адміністратора виробляєте таким же способом. Однак якщо комп'ютер входить до домену, видаляти паролі всіх включених в нього користувачів може тільки адміністратор домену, а не локального комп'ютера.
5
Для видалення безповоротно втраченого пароля адміністратора в ОС Windows призначена «дискета скидання пароля». Її необхідно записати заздалегідь, бажано відразу після інсталяції операційної системи. Запустити майстер створення такої дискети (або флешки) можна з того ж аплету - в описаному вище третьому кроці замість посилання «Видалення свого пароля» виберіть у лівій колонці «Створення дискети скидання пароля». Потім дотримуйтесь вказівок майстра.
6
Коли виникне необхідність скинути пароль адміністратора, спробуйте увійти в систему, а в повідомленні про невідповідність пароля записам Windows натисніть кнопку OK. Потім клікніть кнопку «Змінити пароль» і встановіть створену дискету або підключіть флешку до USB-порту. Далі почне працювати майстер скидання пароля і вам залишиться лише слідувати його інструкціям.