Як в Windows 7 отримати права адміністратора. включити адміністратора windows 7 без прав адміністратора.

Розробники Windows 7 всерйоз перейнялися проблемою, яка у російських інженерів називається «захистом від дурня». За замовчуванням користувач дуже обмежений у правах. Для запуску деяких програм і видалення файлів, створених сторонніми програмами, потрібні права адміністратора.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері обраний класичний вид меню «Пуск», зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Адміністрування». В іншому випадку група «Адміністрування» знаходиться в категорії «Дрібні значки» Панелі управління.
2
Клацніть двічі вузол «Керування комп'ютером» і розкрийте оснастку «Локальні користувачі та групи». У списку «Ім'я» у правій частині консолі управління розкрийте папку «Користувачі». Клацніть правою клавішею по облікового запису «Адміністратор» і в контекстному меню вибирайте «Властивості». Зніміть прапор навпроти пункту "Відключити обліковий запис».
3
В поле «Повне ім'я» зробіть запис, не збігається з ім'ям власника комп'ютера, яке було задано при установці операційної системи. Натисніть «Застосувати» і ОК для підтвердження, перезавантажте комп'ютер і увійдіть під новою обліковим записом.
4
Консоль управління можна викликати іншим способом. Клацанням правої клавіші по піктограмі "Мій комп'ютер" викличте меню, що випадає і виберіть команду «Управління». У лівій частині консолі клацніть оснастку «Локальні користувачі та групи».
5
Ви можете також відключити функцію «Контроль облікових записів» (UAC). В «Панелі управління» розкрийте вузол «Облікові записи користувачів». Відзначте пункт «Зміна параметрів контролю ...» і пересуньте повзунок в нижнє положення. Система сприйматиме будь-якого користувача як адміністратора.
6
Є ще один спосіб. У вікні запуску програм введіть secpol.msc і клацніть правою клавішею по іконці запуску команди. Позначте "Запуск із правами адміністратора». Розкрийте вузли «Локальні політики» і «Параметри безпеки».
7
У списку політик знайдіть «Облікові записи: стан запису« Адміністратор »». Клацніть по ній правою клавішею, виберіть опцію «Властивості» і переведіть перемикач стан в положення «Включити».
8
Якщо на вашому комп'ютері встановлені версії Windows 7 Home Premium або Windows 7 Home Basic, з меню «Пуск» виберіть «Виконати» і в вікно запуску програми введіть cmd. Правою клавішею клацніть по з'явилася іконці командного рядка і виберіть опцію «Запуск від імені адміністратора».
9
Введіть код net user Адміністратор/active: yes. Підтвердіть, натиснувши Enter, і перезавантажте комп'ютер. Увійдіть під логіном адміністратора.
В операційних системах сімейства Windows для підвищення безпеки і стійкості системи як проти несанкціонованого впливу зловмисників і шкідливого програмного забезпечення, так і проти випадкових дій некваліфікованого користувача, передбачена потужна система розмежування прав.

Перш ніж виконати будь-яке важливе дію, здатне вплинути на працездатність системи в цілому або важливих її компонентів, як правило, необхідно отримати права адміністратора. Щоб це зробити, потрібно просто виконати вхід в систему від імені адміністратора і вказати його пароль.В деяких випадках на екрані входу в систему обліковий запис адміністратора не відображається, в результаті чого увійти від імені адміністратора неможливо. Однак в системі не може не бути облікового запису адміністратора. Швидше за все, вона існує, просто відключена в налаштуваннях самої облікового запису. Щоб забезпечити появу можливості увійти в систему від імені адміністратора при завантаженні, необхідно виконати наступні дії:

  1. В командному рядку (Пуск - Програми - Стандартні - Командний рядок) або вікні "Виконати" (Пуск - Виконати або Win + R) введіть команду netplwiz.exe або просто netplwiz. Відкриється вікно управління обліковими записами користувачів системи.
  2. Виберіть закладку «Додатково», на якій натисніть кнопку «Додатково». Відкриється вікно управління користувачам і групами. Того ж ефекту можна домогтися, набравши в командному рядку lusrmgr, або відкривши Пуск - Панель управління - Адміністрування - Управління комп'ютером - Локальні користувачі.
  3. Виберіть папку «Користувачі» в лівій частині вікна.
  4. Знайдіть обліковий запис адміністратора, клацніть по ній правою кнопкою миші і відкрийте Властивості. Відкрити Властивості адміністраторської облікового запису можна також встановивши на неї курсор і вибравши праворуч Дії - Додатково.
  5. Зніміть прапорець «Вимкнути обліковий запис" і натисніть "Ок". Тепер при завантаженні системи обліковий запис адміністратора буде доступна для вибору.

Аналогічну функцію виконує команда netuseradministrator/active: yes. Її слід ввести в командному рядку або вікні "Виконати", або ж використовувати в складі пакетного файла.Чтоби отримати права адміністратора, після перезавантаження виберіть обліковий запис адміністратора і введіть відповідний пароль.