Як в BIOS включити мережеву карту. Як включити в биосе вбудовану мережеву карту.

Встановлена на комп'ютері мережева карта зазвичай підключена і нормально працює. Але в деяких випадках вона може виявитися відключеною в параметрах BIOS або в налаштуваннях операційної системи. У цьому випадку мережеву карту треба включити.
Інструкція
1
Якщо ви точно знаєте, що на комп'ютері є мережева карта, але операційна система її не бачить, слід перевірити настройки BIOS. Перезавантажте комп'ютер, при старті системи натисніть Del або F2. Для входу в BIOS можуть використовуватися й інші клавіші - Esc, F1, F11, F12, це залежить від моделі комп'ютера.
2
У вікні BIOS знайдіть розділ, в якому присутнє слово Integrated. У ньому відшукайте рядок Onboard LAN Controller або щось близьке за змістом - на різних комп'ютерах ці рядки можуть відрізнятися.
3
Подивіться, яке значення виставлено навпроти знайденої рядки. Якщо Disabled, то карта дійсно відключена. Виберіть варіант Enabled і збережіть зміни, зазвичай для цього треба натиснути F10 або вибрати пункт Save and exit setup. Після перезавантаження комп'ютера операційна система повинна побачити мережеву карту .
4
Можливий варіант, коли мережева карта відключена в налаштуваннях операційної системи. Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Система» - «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв». Знайдіть пункт «Мережеві плати». Якщо карта вимкнено, вона буде відзначена червоним хрестиком. Щоб включити її, клікніть її двічі мишкою і виберіть у нижній частині вікна варіант «Це обладнання використовується (включено)». Натисніть ОК, мережева карта буде включена. Підключіть до неї роз'єм і спробуйте вийти в інтернет, все має працювати.
5
Може вийти так, що рядок мережевої карти буде відзначена жовтим значком зі знаком оклику. Швидше за все, для мережевої карти не встановлені драйвери. Спробуйте встановити їх з інсталяційного диска, якщо він є, або знайдіть в інтернеті. Для перевстановлення знову двічі клікніть мишкою рядок мережевої плати, виберіть вкладку «Драйвер» - «Оновити». У вікні виберіть «Встановити з вказаного місця» і відкрийте папку з драйвером. Натисніть ОК, драйвери будуть встановлені.
Підключення мережевих дисків дозволяє розміщувати документальну базу в одному місці, відкриваючи доступ тільки певній групі користувачів. Це істотно полегшує мережевим адміністраторам задачу регулярної архівації даних і контролю над діями всередині мережі.
Інструкція
1
Для будь-якого способу підключення необхідно знати найменування сервера і ім'я ресурсу, до якого ви хочете отримати доступ. Дізнайтеся ці дані у адміністратора мережі.
2
Відкрийте «Мережеве оточення» через стартову кнопку «Пуск». Далі «Вся мережа» -> «Мережа Microsoft Windows». Ви побачите список доменів, які знаходяться в мережі. Виберіть потрібний, двічі клацнувши по його значку, відкриється новий список - комп'ютерів. Клацніть по потрібному комп'ютера і вкажіть диск або папку, якій хочете присвоїти ім'я мережевого диска.
3
Виберіть з контекстного меню (після клацання правою кнопкою миші) команду «Підключити мережевий диск». Придумайте букву для нового диска і поставте галочку «Відновлювати підключення при кожному вході в систему», щоб настройка не загубилася після відключення комп'ютера. Натисніть кнопку «Готово», після цього відкриється вміст нового мережевого диска.
4
Підключити диск можна через «Провідник». Відкрийте його через «Пуск». В меню Провідника відкрийте розділ «Сервіс», виберіть команду «Підключити мережевий диск». Придумайте букву і вкажіть її в випадаючому списку. Традиційно це літери X, Y або Z, однак вибрати можна будь-яку з вільних на поточний момент.
5
Вкажіть ім'я сервера в полі «Папка» після подвійного зворотного слеша, а потім найменування ресурсу через одинарний слеш наступним чином: \ імя_сервераімя_ресурса, або скористайтеся для вибору кнопкою «Обзор».
6
Існує третій спосіб: підключення мережевого диска через команду «Виконати», яка запускається через меню тієї ж кнопки «Пуск». У вікні в полі «Відкрити» введіть команду "cmd", введіть рядок "net use x: \ імя_сервераімя_ресурса", натисніть Enter. У цьому записі х - буква, що привласнюється новому диску. На екрані з'явиться його вміст.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що включити мережевий диск можна тільки загальний ресурс, тобто папку або диск іншого комп'ютера, налаштований відповідним чином.