Як в комп'ютері перейти на англійську мову. Як буде зміна по англійськи.

Операційна система Windows дає можливість працювати з документами, складеними на різних мовами . Перемикати мови введення можна за допомогою клавіатури або мовної панелі.
Інструкція
1
Комбінація клавіш для переходу на іншу мову задається при установці системи. Зазвичай на вибір пропонується поєднання Shift + Alt і Shift + Ctrl. Натисніть ці клавіші, щоб переключитися на англійську.
2
Змінити поточний мову можна також, клацнувши лівою клавішею по мовної панелі в треї панелі завдань і вибравши En в списку. Якщо при установці Windows ви вибрали основною мовою російську, а тепер хочете змінити його на англійську, можете це зробити в налаштуваннях мовної панелі.
3
Клацанням правої клавіші по значку викличте меню, що випадає і відзначте «Параметри ...». У розділі «Мова вводу за замовчуванням» розкрийте список і виберіть «Англійська». Підтвердіть зміна, натиснувши ОК.
4
Тут же ви можете змінити комбінацію клавіш для вибору мови. У розділі «Налаштування» натисніть «Параметри клавіатури». У вікні «Додаткові параметри ...» застосуєте «Зміна поєднання клавіш», щоб вибрати відповідну комбінацію. У новому вікні встановіть потрібні сполучення і натисніть ОК для підтвердження вибору.
5
Якщо в треї немає мовної панелі, спробуйте відновити її. В «Панелі управління» розкрийте вузол «Мова і регіональні стандарти" і перейдіть в закладку «Мови». Натисніть «Детальніше», потім, в розділі «Налаштування», «Мовна панель». Поставте прапор в чекбокс «Показувати мовну панель ...» та натисніть ОК для підтвердження.
6
Якщо кнопка «Мовна панель» неактивна, у вкладці «Мови» натисніть «Детальніше», перейдіть у вкладку «Додатково» і в розділі «Налаштування системи» зніміть прапор поруч із пунктом «Вимкнути додаткові текстові служби». Якщо прапор вже знято, поставте його і натисніть ОК для підтвердження. Потім знову перейдіть у вкладку «Додатково» і зніміть цю позначку.