Як вибрати завантаження з диска.

Під час установки операційної системи необхідно налаштувати черговість завантаження пристроїв. Для здійснення цього процесу існує кілька способів. Всі вони мають як мінуси, так і плюси.
Інструкція
1
Установка операційних систем Windows протікає з кількома перезавантаження комп'ютера. Важливо розуміти, що тільки перший запуск необхідно виконати з завантажувального диска . Скористайтеся меню швидкого вибору обладнання. Увімкніть комп'ютер і відкрийте лоток DVD-приводу.
2
Вставте в нього інсталяційний диск і натисніть кнопку Reset. Як тільки почнеться завантаження комп'ютера, натисніть кнопку F8. Через деякий час з'явиться новий список, що складається з назв пристроїв, з яких може бути продовжена завантаження ПК.
3
За допомогою стрілочок на клавіатурі перемістіть курсор на пункт DVD-Rom та натисніть клавішу Enter. Зачекайте, поки на дисплеї монітора відобразиться рядок Press any key to boot from DVD. Знову натисніть Enter або будь-яку іншу клавішу.
4
Якщо ви використовуєте мобільний комп'ютер, вам буде потрібно натиснути іншу функціональну клавішу. Зазвичай це кнопки F2 або F12. Після переходу до наступного меню виберіть Boot Options або Boot Device.
5
Вкажіть пристрій Internal DVD-Rom (вбудований привід) або External DVD-Rom, якщо ви використовуєте зовнішній дисковод, що підключається до порту USB. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся запуску підготовленого диска .
6
Якщо ви плануєте постійно завантажувати різні диски, змініть параметри в меню BIOS. Відкрийте його після включення комп'ютера. Для цього натисніть клавішу Delete (стаціонарний ПК) або F2 (ноутбук).
7
Тепер відкрийте меню Boot Options і виберіть пункт Device Priority. Якщо такий пункт відсутній, знайдіть підменю First Boot Device. Виділіть її та натисніть клавішу Enter. Встановіть прапорець поруч із пунктом DVD-Rom і знову натисніть Enter.
8
Поверніться в головне вікно меню BIOS. Виділіть пункт Save & Exit. Натисніть клавішу Enter. Після появи вікна підтвердження команди натисніть клавішу Y. Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера і появи повідомлення, описаного в третьому кроці.