Як безкоштовно наростити волосся.

Мода на нарощування волосся з'явилася зовсім недавно, але завоювала одну з провідних позицій серед різних косметичних процедур. Наростити волосся в салоні неважко, але от зробити це зовсім безкоштовно набагато більш проблематично.
Вам знадобиться
  • - практика майбутні фахівці з нарощування волосся;
  • - пасма і спеціальні шпильки для домашнього нарощування волосся;
  • - стрічкові пасма.
Інструкція
1
Дізнайтеся у подруг і знайомих або пошукайте на сайтах відповідну інформацію. Можливо, десь потрібні люди (в перукарні, салони краси, на навчальні курси), так звані «піддослідні», на яких будуть практикуватися початківці фахівці. У таких випадках, як правило, вони не беруть оплати за свої послуги, але в обмін на це ви повинні погодитися стати «ходячою рекламою» їх майстерності.
2
Спробуйте наростити волосся в домашніх умовах. Але для цього потрібно витратитися як мінімум на самі пасма. Існує «гарячі» і «холодні» способи нарощування. У гарячих використовуються спеціальний клей або смола, які розігріваються спеціальним приладом до високих температур і припечатує до волосу. Природно, вдома ви не зможете скористатися подібними способами, так як для цього необхідно мати спеціальне обладнання і певні навички роботи. Тому використовуйте нарощування волосся за допомогою металевих намистин або за допомогою спеціальних липких стрічок - стрічкове нарощування.
3
Також вам доведеться купити спеціальні маленькі металокерамічні намистини, за допомогою яких закріплюється пасмо до власного волосся. Колір намистин легко підібрати в тон волосся, так вони будуть непомітні на голові. Пасма закріплюйте на відстані 5 мм від коріння. Використовуючи цей спосіб нарощування волосся, ви заощадите на оплаті послуг перукаря, а самі матеріали можна придбати за досить низькими цінами в деяких інтернет-магазинах.
4
Скористайтеся стрічковим нарощуванням в домашніх умовах. Кожна пасмо містить спеціальну клейову стрічку, відклеївши яку, ви просто зможете докласти штучні волосся до своїх. Робити це потрібно, природно, дуже акуратно, а краще покликати на допомогу подругу. Перевага цього методу полягає в тому, що тут не потрібно ні механічного, ні термічного впливу на ваші волосся .
Зверніть увагу
Врахуйте, що ваші власні волосся повинні бути не коротше 15 см, інакше вони навряд чи витримають пасмо нарощеного волосся. Існують і деякі протипоказання до даної процедури. Якщо вам проводять хіміотерапевтичне лікування або у вас є серйозне захворювання шкіри голови, від нарощування краще відмовитися.
Корисна порада
Краще все ж не економити на здоров'я свого волосся і довірити цю серйозну процедуру професіоналові.