Як швидко накрутити волосся. Як накрутити на термобігуді.

Бувають ситуації, коли потрібно швидко завити волосся . Для цього не обов'язково йти в салон краси або володіти професійними навичками, ви можете в домашніх умовах впоратися з цим завданням. Достатньо мати під рукою необхідні приналежності.
Вам знадобиться
  • Термобигуди, укладальні кошти, електрощіпци, термозахисний спрей.
Інструкція
1
Використовуйте термобигуди. Процедура укладання не забере у вас багато часу - близько 15-30 хвилин. Перед тим як приступити до створення локонів, помийте волосся з шампунем і бальзамом-ополіскувачем. Це допоможе додати їм м'якість і слухняність. Потім промокніть рушником і просушіть феном або природним чином.
2
Нагрейте термобигуди, попередньо знявши з них фіксатори. Зачекайте 5-10 хвилин. Розчешіть і злегка зволожите волосся з пульверизатора і зробіть проділ. Потім відокремте одну пасмо, накрутіть її на термобигуди і зафіксуйте за допомогою кріплень, що входять в набір.
3
Також для кращого ефекту можете використовувати професійні засоби укладань: мус або гель. Таким чином накрутіть все волосся . Зніміть бігуді через 15 хвилин і збийте волосся руками. Гребінець краще не застосовувати, щоб не зіпсувати локони. Зафіксуйте зачіску лаком.
4
Зробіть локони за допомогою Електрощіпци. Помийте волосся , ретельно просушіть феном або на повітрі. Потім нанесіть термозахисної засіб, щоб знизити шкоду від плойки і захистити волосся від високої температури. Особливу увагу приділіть кінців. Розчешіть волосся у напрямку росту, проведіть проділ і розділіть на зони. Нагрійте плойку до потрібної температури. Відокремте тонку пасмо, підніміть вгору і почніть завивати від кінців. Закрийте щипці і зафіксуйте на кілька хвилин.
5
Після акуратно відпустіть гарячу пасмо, намагаючись не пошкодити. Діючи за таким принципом, завийте решта волосся . Напрямок та форму завитків ви визначаєте самостійно, виходячи з ідеї зачіски. Можете накрутити волосся по всій довжині або тільки кінці. Пам'ятайте, що електрощіпци можна використовувати не частіше 1-2 разів на тиждень. Під впливом високої температури порушується структура волосся, втрачається блиск і шовковистість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OPRPFwOWZIo