Як вставляти листівки в лист. Як вставити листівку в тіло листа.

Дуже приємно отримувати поздоровлення через електронну пошту. У тілі листа можна не тільки надрукувати текст, а й вставити красиву листівку, картинку або анімацію залежно від використовуваної електронної пошти.
Інструкція
1
Зробіть вітальне лист на «Яндекс. Пошта »Найпростіше вставити листівку в повідомлення через Yandex. У вкладці «Листи - Написати» є значок у вигляді квітки з написом «Листівка». Натисніть на нього, виберіть листівку з цікавить вас (привітання, подяку, любовне визнання і пр.) І вона відразу з'явиться у вашому листі. Введіть текст, адреса одержувача, тему листа і відправте.
2
Відправте листівки через електронну пошту Mail.ruВ Mail.ru можна створити свою листівку, вибравши певний фон. У вкладці «Написати» справа натисніть на «Стиль» і клацніть по вподобаної зображенні, яка розміщується по всьому вікну письма. Текст можна надрукувати в будь-якому місці картинки. Готову листівку відправте на необхідну адресу електронної пошти.
3
Передайте лист з листівкою через Outlook ExpressОтправіть листівку можна через Microsoft Outlook Express. У цій службі повідомлень натисніть на «Створити повідомлення». Для зручності роботи розгорніть вікно, що з'явилося на весь екран. Зайдіть у вкладку «Формат» і поставте позначку навпроти рядка «Формат HTML». Над вікном листа є графічне меню, виберіть крайній праворуч значок, що позначає вставку малюнка. Поруч з рядком «Джерело малюнка» натисніть на «Обзор», знайдіть підходящу листівку на своєму комп'ютері і клацніть «ОК».
4
Відправте листівку через GmailВ електронній пошті Gmail створіть лист . Зайдіть в «Налаштування» у верхньому правому кутку і виберіть останній рядок «Експериментальні функції». Знайдіть функцію «Вставку картинок» і клікніть «Включити». Клацніть на «Зберегти зміни». Зліва в шаблонах листи виберіть «Розширене форматування». На панелі, що з'явилася натисніть на значок «Вставити зображення». Знайдіть листівку, заздалегідь збережену на вашому комп'ютері, і відправте лист .
Корисна порада
До листа також можна прикріпити будь-який файл, але одержувачу доведеться його зберегти і відкрити на комп'ютері або переглядати на окремій сторінці в Інтернеті. Це не дуже зручно. Якщо ви посилаєте листівку своєму діловому партнерові, то навряд чи він буде проробляти все по перегляду листівки.
Файли формату gif містять ілюстрації, включаючи анімовані. Подібно будь-яким іншим файлам, їх можна приєднувати до повідомлень електронної пошти і відправляти кому-небудь.
Інструкція
1
Переконайтеся, що файл формату gif, який ви бажаєте відправити, створений особисто вами з нуля, або його дозволяється поширювати на умовах вільної ліцензії, або в ньому знаходиться твір, яке перейшло в суспільне надбання. Запустіть браузер і перейдіть на веб-інтерфейс поштової служби, якою ви користуєтеся. Для цього введіть в адресний рядок браузера відповідний адресу сайту. Коли завантажиться початкова сторінка, введіть ім'я користувача та пароль.
2
Залежно від того, яким поштовим сервером ви користуєтеся, а також від ваших особистих налаштувань, завантажиться або список папок, або папка «Вхідні». Якщо ви бажаєте відповісти на вже наявне лист, виберіть його у вхідних, натиснувши на його заголовок. Якщо ж збираєтеся скласти нове повідомлення, натисніть кнопку або перейдіть за посиланням, яка, в залежності від сервера, може називатися «Нове повідомлення», «Написати листа», і т.п. При відповіді на наявне повідомлення натисніть кнопку або перейдіть за посиланням «Відповісти», «Повна форма відповіді», і т.п. Коротка форма відповіді не підійде, оскільки часто не дозволяє приєднувати файли.
3
При відповіді на наявне повідомлення поля для адреси одержувача і теми повідомлення будуть вже заповнені. Якщо ж ви пишете новий лист, заповніть ці поля. Перевірте, чи правильно введено адресу. Введіть текст нового повідомлення або відповіді на наявне. Тепер приєднайте файл формату gif, який бажаєте відправити. Натисніть кнопку «Обзор» під полем введення тексту. З'явиться вікно вибору файлу. Знайдіть папку, в якій розташований файл, виберіть сам файл, і натисніть кнопку, яка може називатися «Відкрити» або «Ок». Залежно від поштового сервера, файл або прикріпиться автоматично, або завантажиться на сервер одночасно з відправкою листа, або його буде необхідно прикріпити вручну, натиснувши кнопку «Прикріпити», «Приєднати», і т.п.
4
При необхідності приєднаєте ще один або декілька файлів. Тепер натисніть кнопку, яка може носити назву, «Відправити» або «Відправити повідомлення». Через хвилину перевірте, чи немає в папці "Вхідні" нового повідомлення про помилку. Якщо є, ви помилилися адресою, і доведеться відправити лист заново, цього разу ввівши адресу правильно. Або у одержувача може бути переповнений поштовий ящик, тоді повідомте йому про це іншим способом (написавши на іншу адресу, зателефонувавши, відправивши повідомлення по ICQ, і ін.). Закінчивши роботу з ящиком, натисніть кнопку або перейдіть за посиланням «Вихід» або «Вийти».