Як поставити кріплення на сноуборд.

Сноуборд куплений. І душа вже рветься в бій. Залишилася дрібничка - прикрутити кріплення. Можна прикрутити кріплення в магазині, там завжди є людина, яка цим займається. Однак і самостійно зробити це нескладно, і часу це займе не більше 5 хвилин. Але для того, щоб під час катання і вам, і вашим ногам було зручно, необхідно дотримуватися декількох правил.
Вам знадобиться
  • - сноуборд;
  • - кріплення з 8 гвинтами та шайбами;
  • - велика хрестова викрутка.
Інструкція
1
Визначтеся зі стійкою (яка нога у вас буде попереду). Якщо ви новачок, то для кращого розуміння скотитеся на ногах з невеликою гірки або просто проплисти по льоду. Одна з ніг у вас в будь-якому випадку буде попереду.
2
Визначте зручний для вас відстань між центрами дисків кріплень або ширину стійки. Зазвичай для цього вимірюють відстань від підлоги до середини колінної чашечки і, як правило, воно збігається з відстанню між центрами дисків кріплень, встановлених на середні отвори (допускається невелика похибка в 4 сантиметри). Якщо ж ваша ширина стійки більше або менше, просто розсуньте або посуньте кріплення. Якщо кріплення необхідно поставити ближче один одному зовсім ненабагато, сдвигайте тільки заднє кріплення.
3
Сноуборд іческіе кріплення ставляться під кутом до центральної осі дошки. В принципі, кут ви можете вибрати самі, який вам зручніше. Але для новчіков переважніше передню ногу розгорнути на 15-20 градусів від осі, задню - 0- плюс/мінус 5 градусів від поперечної осі. Для того щоб вирахувати кут, необхідно розгорнути диск кріплення на ту кількість градусів, яке вам необхідно (на дисках є спеціальні насічки).
4
Тепер можна прикрутити кріплення. Кожне з них кріпиться на 4 гвинта за допомогою хрестової викрутки. Затягувати потрібно міцно, але не перетягуючи.
Корисна порада
Для того щоб кріплення прослужили якомога довше, не забувайте іноді перевіряти гвинти кріплень - їх ослаблення може привести до поломки всього кріплення. І ніколи не наступайте на ремені і пряжки Стрепи.