Як в'язати дитячу кофту. Як навчитися в'язати спицями кофточку немовляті.

Найкращий подарунок - зроблений своїми руками. А найтепліша кофта - та, яку зв'язала мама своїй дитині. Якщо вам знайомі основні прийоми в'язання на спицях, зв'язати в подарунок своєму чаду теплу, пухнасту і ярку кофту для вас цілком досяжна мета. Така річ обов'язково стане улюбленою в гардеробі дитини.
Вам знадобиться
  • - пряжа,
  • - спиці,
  • - різнокольорові гудзики,
  • - різнокольорові нитки для прикраси кофти.
Інструкція
1
В першу чергу зніміть мірки з дитини. В'язати кофточку починайте знизу вгору. Зв'яжіть гумку, вона повинна бути шириною не менше 3-4 сантиметрів. Додайте до проймах по 2 сантиметри з кожного боку, починайте в'язати панчішної в'язкою основне полотно. Далі петлі не додавайте.
2
Не забудьте, вив'язуючи передню частину кофточки, краю для планки і гумку по центру виконувати хусткової в'язкою. В'яжуть завжди в першу чергу ліву поличку, з тим щоб на правій правильно розрахувати прорізи для гудзиків.
3
На горловині останню проріз роблять на окантовочной гумці. Проріз виконують так: на потрібному місці планки закривають кілька петель (по діаметру гудзики), а в зворотному ряду стільки ж набирають.
4
Резинку для горловини можна в'язати окремо, пришити її кеттельним швом, відігнути всередину і з вивороту пришити до краю горловини, а можна набрати петлі горловини на кругові спиці і взяти гумку. В цьому випадку в другому ряду при прив'язуванні петель приберіть по одній петлі в кожному вигині горловини - всього чотири рази.
5
Рукав в'яжіть зверху вниз. З першої кромочної петлі вироби витягніть одну нитку, з другої - дві, захоплюючи спочатку одну половинку петлі, потім іншу. З третьої - одну, з четвертої - дві і так далі. Набір петель для рукава виконується в три прийоми. Рівномірно з кожної петлі рукава зменшуйте петлі до потрібної ширини. Закінчите в'язати рукав манжетою-гумкою.
6
Прикрасьте ваше виріб. Якщо ви в'язали кофточку однотонної ниткою, гарною прикрасою для неї стануть яскраві пуговички і таких же кольорів різнокольорові петельки, вишиті на кофті. Перед вишиванням отпарьте кофту . Вишити можна не лише петельки, а й зірочки, квіточки. Також яскравим елементом можуть стати бумбончікі, пришиті до коміра кофти. Пришиваючи гудзики до кофти, використовуйте нитки під колір кожної гудзики.
Якщо людина вміє в'язати гачком і спицями, у нього, як правило, не виникає проблем з відсутністю нових оригінальних предметів одягу. За допомогою гачка і пряжі можна швидко і легко зв'язати безліч різних моделей, щоб урізноманітнити свій гардероб. У цій статті ми розповімо, як зв'язати гачком витончені і красиві жіночі кофтинки, які доповнять ваш образ і привнесуть свіжий струмінь в ваш повсякденний стиль.
Інструкція
1
Щоб зв'язати легку і ажурну білу кофтину комбінованої в'язки, вам будуть потрібні спиці №4 і гачок №3,5, а також 400 г м'якої бавовняної пряжі білого кольору, гудзики і стрази для прикраси.
2
Попередньо зв'язавши зразки різного типу в'язки з купленої пряжі, визначте щільність в'язання та розрахуйте кількість петель для свого розміру. Пров'яжіть спицями лицьовій гладдю спинку і зовнішні частини поличок, а також деталі рукавів. Отпарьте пов'язані деталі праскою.
3
Візьміть гачок і почніть обв'язувати стовпчиками без накиду внутрішні поздовжні сторони поличок. Зв'яжіть стовпчиками без накиду два ряди, після чого в'яжіть гачком ажурний візерунок у вигляді мереживних вставок.
4
Зменшуйте петлі в тому місці, де повинен бути виріз горловини. Краї деталей рукавів з'єднайте такий же мереживний вставкою, обв'язавши їх арочками з повітряних петель, зібраними в ажурну сітку. По бічних і плечових швах з'єднайте деталі вироби, а потім зв'яжіть ажурну планку по подолу кофтинки.
5
Закінчіть в'язання вироби Втачіваніе рукавів і пров'язуванням коміра, пришийте перламутрові гудзики і прикріпіть клейові стрази.
6
Ще одна цікава модель повітряної і ажурною кофтинки в'яжеться з 300 г білої пряжі з вовни і акрилу, гачком № 4,5. Деякі деталі в'яжуться спицями № 4,5.
7
Зробіть викрійки кофти, враховуючи її напівпрозорий мереживний узор на передній частині. Верхні сектора переду і спинки пров'яжіть на спицях.
8
Сшейте плечові і бокові шви, а потім візьміть гачок і зв'яжіть ажурні частині передньої і задньої частини, закругляя їх до центру. Ушийте рукава так, щоб вони нагадували форму ліхтарика і обшийте горловину з манжетами золотистої пряжею.
9
Поєднуючи в'язання спицями та гачком, а також використовуючи різні ажурні узори та схеми, ви можете створювати масу різноманітних і незвичайних виробів.