Як весело провести 1 квітня на роботі.

В день сміху навіть найсуворіший начальник може проявити свої акторські здібності, розповідаючи анекдот або смішну історію, і напевно із задоволенням візьме участь в необразливому розіграші.
Інструкція
1
Підготуйтеся до свята заздалегідь. Увечері або рано вранці, коли колеги ще не прийшли, влаштуйте декілька «диверсій». Наприклад, поміняйте взуття декількох співробітниць місцями або приклейте її до підлоги на двосторонній скотч. Намагайтеся не нашкодити чужому майну і не розігруйте колег, які неадекватно реагують на жарти.
2
Покопайтеся в комп'ютерах товаришів по службі, якщо у вас є можливість включити техніку без їх участі. Якщо ж ні, зверніться до системного адміністратора, переконайте його, що ви хочете влаштувати веселий розіграш, а не займаєтеся промисловим шпигунством. Використовуйте опцію автозаміни в програмі Word. Наприклад, кому можна поміняти на «хочу заміж» або «хочу у відпустку», дівчата будуть дуже здивовані, якщо їм доведеться друкувати службові записки начальству. Крім того можна перейменувати папки на робочому столі або поставити кумедні шпалери на екран.
3
Дозвольте собі розслабитися і хоча б один робочий день в році поводитися так, як вам хочеться, оточуючі сприймуть це з розумінням. Не соромтеся голосно розмовляти зі степлером або принтером, подзвонити в доставку піци і запитати, чи не роблять вони квадратні екземпляри, зізнатися в любові клієнту, який усіх замучив. Загалом, дурійте по повній, але дотримуйтесь міри, щоб нікого не образити.
4
Підготуйте стандартні першоквітневі приколи з нитками, папірцями та іншим. Навіть якщо вони не дуже смішні, вони допоможуть налаштувати всіх співробітників на жартівливий лад.
5
Згадайте анекдоти і смішні ситуації з життя, після того, як ви їх розповісте, хтось із колег напевно продовжить розповідь. Не бійтеся бути смішним, сміливо говорите, що це сталося з вами.
6
Запропонуйте колегам всім складом сходити на хорошу комедію в кінотеатр, щоб весело розпочатий день сміху добре продовжився.