Як вибрати ім'я дочки. підібрати ім'я дочки по батькові.

У всі часи і у всіх народів вважалося, що ім'я , яке дають новонародженому, грає в його житті важливу роль. Воно формує долю людини, накладаючи на нього певний відбиток. Вибираючи ім'я для своєї маленької дочки, батькам варто замислитися над цим.
Інструкція
1
Мамі й татові завжди хочеться назвати дочку красиво і неординарно. Іноді ім'я дитини вибирається заздалегідь. А після появи малятка на світ батьки раптом розуміють, що воно зовсім не підходить їх крихті. Поставтеся до вибору імені серйозно. Адже воно буде супроводжувати вашу дочку протягом всієї її довгого і щасливого життя.
2
Можна згадати церковні правила і назвати дочку згідно старим православним звичаєм. Виберіть ім'я святий, згадуються в Святцях в день народження малятка або в найближчий наступний за цим подією день. До речі, саме він і буде вважатися справжніми іменинами дитини. Якщо ви бажаєте, щоб ім'я дочки неодмінно було споконвічно російським, врахуйте, що таких - дуже мало. Більшість імен мають або латинські, або грецькі, або єврейські коріння. Є ще кілька давньоруських і досить великий вибір давньослов'янських. Всі вони згадуються в величезної «Енциклопедії імен».
3
У своєму прагненні назвати малятко нестандартно, унікально, що не придумуйте немилозвучну і вигадливе ім'я . З ним вашої крихті доведеться нелегко в компанії однолітків, та й дорослі уваги не страждають. Постарайтеся, щоб ім'я дочки милозвучно поєднувалося з прізвищем та по батькові, а також досить просто сприймалося на слух і вимовлялося. В іншому випадку виникає ризик, що його будуть перекручувати і в документах і під час спілкування, в розмові.
4
Згідно з народними прикметами, не варто називати дочку в честь померлої бабусі, сестри або інший улюбленої родички. Особливо якщо доля цих людей складалася непросто, трагічно. Не рекомендується давати дівчаткам і подвійні імена, які співзвучні з чоловічими: Валентина, Олександра, Євгенія. Вважається, що в них присутня чоловіче начало, і чоловік, що знаходиться поряд з такою жінкою, стає безпорадною і слабким.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YajdIwfIkOU