Як змінити оформлення робочого стола. Як змінити робочий стіл.

Управління оформленням робочого столу і більшості інших елементів графічного інтерфейсу ОС Windows зібрано в одному компоненті системи. Отримати до нього доступ можна різними способами - відміну обумовлено в основному використовуваної версією операційної системи. В деяких випадках не обійтися і без додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Клацніть фонову картинку на робочому столі правою кнопкою миші. Якщо комп'ютер працює під управлінням ОС Windows XP, в нижньому рядку сплив контекстного меню ви знайдете пункт «Властивості» - виберіть його.
2
За замовчуванням вікно властивостей екрану відкриється на вкладці «Теми» - тут ви можете змінити весь набір елементів оформлення, включаючи фонове зображення і стиль іконок на робочому столі. Змінені будуть і звукова схема, оформлення вікон додатків, зовнішній вигляд курсорів і заставка. Якщо вирішите скористатися цим варіантом, розкрийте список, що випадає з переліком доступних тим, виберіть підходящу і натисніть кнопку «Застосувати». Зроблені зміни вступлять в силу, але якщо результат не сподобається, спробуйте інший варіант зі списку.
3
Для зміни тільки елементів робочого столу , а не теми в цілому, перейдіть на вкладку «Робочий стіл». У списку «Шпалери» виберіть нове зображення для «шпалер», а для доступу до параметрів іконок натисніть кнопку «Налаштування робочого столу ». Ця кнопка відкриває окреме вікно, керуючі елементи якого дозволяють змінити склад ярликів системних елементів на робочому столі і їх зовнішній вигляд.
4
В ОС Windows пізніших версій - Vista і Seven - замість пункту «Властивості» в контекстному меню робочого столу треба вибрати рядок "Персоналізація". Цей пункт викличе на екран вікно, в якому теми оформлення будуть представлені картинками предпросмотра, набагато більш інформативними, ніж випадає в Windows XP. Виберіть і клікніть іконку теми. Якщо захочете поміняти тільки фонове зображення робочого столу - відкрийте відповідне діалогове вікно клацанням по крайней зліва піктограмі під таблицею з варіантами тем.
5
В деяких «молодших» версіях Windows можливість зміни оформлення робочого столу відключена виробником. Обійти цю заборону легальним способом можна з використанням спеціалізованих програм. Їх можна знайти в інтернеті і завантажити звідти ж - наприклад, це можуть бути WindowBlinds, DesktopX, StyleXP, ObjectDock і велике число інших додатків цього роду.