Як налаштувати мікрофон веб-камери. Як налаштувати vebkameru.

Веб-камера - один з невід'ємних атрибутів більшості комп'ютерів. Сьогодні вже нікого не здивуєш веб-камерою з вбудованим мікрофоном . Достатньо лише підключити пристрій до комп'ютера, налаштувати програму і можна спілкуватися з людьми незалежно від відстані. Все, що потрібно зробити, - правильно налаштувати мікрофон.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - диск з ПЗ до веб-камері;
  • - програма Skype;
  • - ПО до звукової карти.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно підключити веб-камеру до комп'ютера. В комплекті до пристрою повинен бути диск з програмним забезпеченням. Встановіть це ПЗ на жорсткий диск комп'ютера. Саме з його допомогою можна налаштовувати параметри роботи веб- камери.
2
Запустіть встановлене програмне забезпечення. У будь-якому ПЗ до веб-камері повинен бути розділ «Настройки». В цьому розділі вам необхідно знайти параметр «Налаштування мікрофона». Відповідно, в настройках мікрофона можна відрегулювати звук. Також в меню програмного забезпечення можна відкрити розділ «Гучність звуку» і відрегулювати гучність мікрофона.
3
Крім того, можна здійснити настройку звуку мікрофона за допомогою стандартних засобів операційної системи. Щоб зробити це, відкрийте «Панель управління», а в ній - розділ, який відповідає за звукові настройки. У різних версіях операційних систем назва розділу може відрізнятися. Наприклад, в Windows 7 він називається «Обладнання та звук».
4
Далі вам необхідно вибрати «Налаштування гучності». У списку пристроїв повинен бути мікрофон. Виберіть його. Потім можна встановити потрібний вам рівень звуку.
5
Якщо ви плануєте використовувати веб-камеру для спілкування в Skype, то налаштувати гучність мікрофона можна безпосередньо в даній програмі. Встановіть додаток. Після його першого запуску з'явиться вікно, в якому можна налаштувати деякі параметри. Клікніть лівою кнопкою миші по «Перевірка звуку». Потім в наступному вікні виберіть мікрофон і відрегулюйте рівень звуку.
6
Якщо на звукову карту ви встановлювали крім драйвера ще й програмне забезпечення, то можете відрегулювати звук мікрофона веб- камери на нього. Все, що потрібно, - це запустити ПЗ, в меню вибрати пристрій (у вашому випадку мікрофон) і відрегулювати звук.