Висока температура: Як знизити її показник.

Лікарі рекомендують до певного моменту давати організму боротися самостійно з температурою, але якщо ртуть в градуснику піднімається вище позначки 38? С, необхідно збивати жар. Так як це вже чревате наслідками.
Вам знадобиться
  • -спірт;
  • -уксус;
  • -водка.
Інструкція
1
При підвищеній температурі тіла, незважаючи на озноб, ні в якому разі не можна укутуватися ковдрами або теплим одягом. Навпаки, приберіть в сторону теплий плед і роздягніться до одного шару одягу, щоб тіло могло віддавати тепло.
2
Для зниження температури обтирайтеся водним розчином спирту (підійде горілка) або оцту (чайна ложка на 2 літри води). Спирт розлучається приблизно 50 мл на 2 літри води, горілка - 200 мл. Пийте більше рідини.
3
При підвищеній температурі тіла уникайте прийому таких засобів, які мають потогінну дію або зігрівають. Наприклад, чай з малиною або медом краще відкласти на наступну стадію захворювання, коли потрібно буде позбутися кашлю, нежиті або подібних супутників хвороби.
4
Серед пропонованого асортименту лікарських засобів складно вибрати потрібне, так як у рядового споживача розбігаються очі при погляді на все це достаток. Бажано все-таки при виникненні перших симптомів звернутися до фахівців в поліклініці або викликати лікаря додому. Самостійно застосовувати жарознижуючі засоби треба з великою обережністю.
5
Найпоширенішим компонентом жарознижуючих засобів є парацетамол. Він не тільки допомагає знизити температуру , але і знімає больові відчуття. Однак при застосуванні таких препаратів дотримуйтесь встановлені норми дозування, якщо його вжити занадто багато, це може призвести до дуже несприятливих наслідків.
6
Існують засоби, які поряд з жарознижуючим володіють і протизапальним ефектом. Завжди читайте анотацію до ліків, перш ніж його вжити! Якщо вона написана складним для вас мовою, попросіть когось знайомого з фармацевтикою роз'яснити вам її сенс. Мова йде про ваше здоров'я. Тому не соромтеся задати ваші запитання щодо купується ліки фахівцеві в аптеці.
7
Якщо високу температуру вдається збити самостійно протягом двох-трьох годин, терміново зверніться до лікаря або в швидку допомогу. За симптомами звичайних сезонних захворювань можуть ховатися серйозні проблеми, вирішити які допоможе своєчасне звернення до фахівців.