Як відкрити магазин натуральної косметики. вимоги при відкритті магазину натуральної косметики.

Натуральна косметика сьогодні користується великим попитом. Ви можете долучитися до модній хвилі, запропонувавши шанувальникам натурального мила, кремів і шампунів магазин , де вони зможуть придбати все необхідне. Головне - підібрати правильний асортимент і встановити адекватні ціни.
Вам знадобиться
  • - зареєстроване ІП або юридична особа;
  • - договір про франшизу;
  • - персонал;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
Виберіть відповідне місце. Ви можете відкрити невеликий магазин з окремим входом або відділ у великому торговому центрі. Останній варіант переважно - в ТЦ достатньо потенційних покупців, що знижує витрати на рекламу.
2
Подумайте про придбання франшизи відомої марки. Тоді всі проблеми із забезпеченням магазин а товаром візьме на себе франчайзер. Він подбати про рекламу, обладнанні, запропонує вам фірмовий стиль оформлення, готову вивіску і назву. Деякі компанії навіть прикріплюють до кожного франчайзі окремого менеджера для допомоги у веденні справ. Від вас буде потрібно лише найняти персонал і контролювати роботу магазин а, регулярно виплачуючи домовлений роялті.
3
Ви не хочете обмежуватися стандартним асортиментом однієї марки? Сформуйте його самостійно. Закуповуйте продукцію у компаній-виробників або дистриб'юторів, які представляють іноземні фірми. Найчастіше магазин и натуральної косметики роблять ставку на продукцію для ванн - мила, шампуні, гелі для душу, шипучі кульки, піни і солі. До цього асортименту можна додати уходовую і декоративну косметику, натуральні масла, а також товари для дому - всілякі саше, помандери та інше.
4
Вивчіть пропозиція вже працюють у цій нище магазин ів. Запропонуйте більш широкий асортимент, доповніть його бонусами для покупців. Додайте пробники в дрібній фасовці, подарункові набори різних цінових категорій, організуйте розпродаж з істотними знижками. Натуральна косметика - швидкопсувний товар, вона не повинна залежуватися на прилавку.
5
Закупіть обладнання. Зазвичай магазин и, які торгують натуральними продуктами, обставляють відкритими стелажами з натурального дерева або загартованого скла. Забезпечте вільний доступ до товару - покупець повинен мати можливість оцінити засоби, прочитати їх складу, понюхати їх. Виставите в торговий зал достатню кількість тестерів. Частина косметики можна розкласти в дерев'яні та плетені короби і шкатулки, розставивши її на довгих столах в центрі залу.
6
Найміть продавців. Одного консультанта в залі буде недостатньо. В ідеалі вам буде потрібно три-чотири продавщиці в зміну. Товар на стелажах потрібно берегти від крадіжок, а кожен увійшов покупець повинен бути ознайомлений з асортиментом. Навчіть продавців - вони повинні відмінно розбиратися в власної продукції і в косметиці взагалі.