Як привітати з днем ??народження колегу. Як привітати з ювілеєм роботи.

Вітати людини з днем народження завжди приємно. У багатьох компаніях прийнято поздоровляти співробітників зі святами. Якщо ви добре знаєте колегу , придумати, що подарувати, буде нескладно. Але якщо ви чи він працюєте в компанії недавно, доведеться поламати голову.
Інструкція
1
Подарунок колезі - це знак поваги та уваги. Незважаючи на те, що день народження - це зовсім не корпоративне свято, подарунок повинен бути витриманим, але при цьому корисним і пріятним.Еслі з колегою ви працюєте давно і знаєте про його захоплення, подаруйте йому корисну штучку для риболовлі (якщо він завзятий рибалка), набір елементів для моделі залізниці (якщо він захоплюється моделюванням), гостьове відвідування престижного фітнес-клубу (якщо він не мислить життя без спорту), сертифікат на покупку косметики (якщо колега завжди з'являється на роботі з ідеальним макіяжем).
2
Якщо ви добре знаєте колегу , але при цьому не стикаєтеся часто з робочих питань, привітання з днем народження - це надання уваги, неможливо пов'язаного з близькими отношеніямі.Хорошім подарунком для такого колеги буде бізнес-аксесуар - зручна ручка, хороший блокнот або щоденник - словом, те, що стане в нагоді в роботі.
3
Якщо у вас з колегою хороші відносини, ви досить тісно спілкуєтеся з робочих питань, але недостатньо добре знаєте про його захоплення, подаруйте те, що напевно понравітся.Набор для дартсу, настільний хокей, забавний держатель для паперів або канцелярський набір для офісу, оформлений нетрадиційним чином, стануть відмінним вибором!
4
Після того, як ви вирішили, що подарувати, потрібно подумати про те, як вручити подарок.Можно просто передати його з рук в руки з теплими побажаннями, можна прийти на роботу трохи раніше і залишити подарунок на столі, а можна прикрасити офіс повітряними кульками і попросити колег прикріпити до них поздоровлення - так день народження запам'ятається надовго.
У вашого колеги День народження і ви хочете привітати його всім колективом , та так, щоб ваше поздоровлення запам'яталося і дуже йому сподобалося. Є декілька універсальних способів, які допоможуть вам не тільки розв'язати цю проблему, але і принесуть чимало веселощів і позитивних емоцій.
Інструкція
1
Складіть розповідь про іменинника. Цей спосіб одержав широке поширення останнім часом. Потім зберіться всім колективом для привітання. Попросіть начальника прочитати текст. Складати розповідь краще всім разом, зробіть акцент на кращі якості вашого співробітника. Так само можна пригадати якусь смішну або забавну історію, пов'язану з ним. Ваш колега напевно оцінить творчий підхід колективу до його свята.
2
Якщо у вашої компанії мається сайт, то привітайте співробітника ще й на сайті компанії. Помістіть його фотографію на першій смузі і підпишіть внизу тепле привітання. Всі відвідувачі сайту, а також ваші клієнти зможуть приєднатися до привітань. Ваш колега буде приємно здивований таким жестом і кількістю зробленого йому уваги.
3
Привітайте свого колегу на всю країну. Щоранку на багатьох радіостанція проводяться ранкові шоу, які якраз займаються тим, що вітають іменинників на всю країну. Зателефонуйте на радіо, і ді-джей в прямому ефірі привітає вашого колегу від усього дружного колективу. Також ви можете попросити поставити улюблену пісню вашого співробітника.