Як позбутися від постійного голоду. Як позбутися від почуття голоду під час вагітності.

Потреба в їжі є однією з базових для людини. Без їжі неможливе життя. Відчуття потреби в їжі названо голодом. Що робити, якщо він стає постійним і не дозволяє думати ні про що інше?
Інструкція
1
Почуття непереборного голоду може виникати через хронічне недосипання. Недолік сну призводить до зниження вироблення гормону лептину, контролюючого апетит. Тому необхідно вчасно лягати спати і відпочивати стільки, скільки потребує організм, не менше 7-8 годин.
2
Підвищене почуття голоду може викликати недолік в організмі вітамінів групи B. Щоб його компенсувати, їжте продукти, багаті цим вітаміном: яйця, печінка, овочі і фрукти, зелень.
3
Вранці їжте каші, але не відразу після пробудження, а приблизно через годину. Доповнюйте сніданок булочкою і гарячим напоєм. Їжте в спокійній обстановці, не поспішайте, ретельно пережовувати їжу. Під час їжі не займайтеся сторонніми справами, не читайте газети і не дивіться телевізор. Корисно приймати їжу в один і той же час кожен день - так організм налаштовується на трапезу у відведений для цього час.
4
Дотримуйтеся розумного раціону харчування. Ваш організм повинен отримувати достатню кількість вуглеводів, білків і жирів. Різке скорочення вуглеводної їжі при бажанні схуднути може дати зворотний ефект: ви будете відчувати сильний голод і безконтрольно вживати їжу, провокуючи набір зайвої ваги.
5
За почуттям голоду може маскуватися спрага, особливо під час стресових ситуацій. Спробуйте при позивах голоду просто попити води або чаю. Але якщо не допоможе, значить, це голод істинний, організм сигналізує про нестачу поживних речовин.
6
Закінчуйте прийом їжі десертом. Вся їжа, окрім швидких вуглеводів, засвоюється повільно, тому почуття ситості настає не відразу. А ось з'їдена цукерка дає майже миттєвий «вкидання» енергії.
7
Голод може викликатися не реальною потребою, а простим бажанням чогось перекусити, щоб «розігнати» нудьгу. У цій ситуації досить відволіктися, щоб впоратися з уявним «голодом». Для боротьби з такими станами корисні регулярні заняття спортом і фізкультурою.
8
Для підлітків високий апетит - цілком природне і нормальне явище, пов'язане з гормональною перебудовою організму. Тим же пояснюється і голод під час вагітності. Прислухайтеся до свого організму, давайте йому те, чого він хоче. І не переживайте, це стан пройде.