Як визначити виробника стільникового телефону. ghjdthrf imei 0121.

Вибір і покупка мобільного телефону - це дуже серйозний захід. Великий асортимент, обмеженість бюджету та інші нюанси є типовими супроводжуючими придбання мобільника. Якщо купувати не в магазині, а з рук, то як же визначити виробника стільникового телефону ? Про це детальніше далі.
Інструкція
1
Не варто вірити наклейкам на самому телефоні і його акумуляторі, якщо ви купуєте трубку з рук (їх могли спокійно переклеїти з іншого телефону або підробити). Виробник телефону спочатку пишеться на самому апараті зверху над екраном, а також зрідка під акумулятором. Але є ще один спосіб перевірити виробника. Для цього знадобиться трубка і код країн-виробників мобільних телефонов.У кожного мобільного телефону є свій унікальний IMEI (Міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування). Візьмемо, наприклад, такий IMEI «447764401234560» Він складається з TAC коду, FAC коду і SNR коду. TAC код (код типового зразка) - це перші шість цифр у IMEI, наступні дві цифри - це FAC код (код виробника), після них йдуть ще шість цифр - це SNR код (серійний номер), і остання цифра - це запасний ідентифікатор.
2
Щоб побачити IMEI свого телефону , наберіть на клавіатурі * # 06 #, і він автоматично з'явиться на екрані. Запишіть його на листочок, потім «відкиньте» перші шість цифр TAC коду. Сьома і восьма цифра - це і є код виробника. Далі шукайте в інтернеті список кодів країн або виробника і звіряє дані. Якщо ви офіційно купуєте телефон, то IMEI під акумулятором і IMEI виведений на екран повинні збігатися.
3
Якщо вони не співпадають, то можете сміливо просити заміну трубки. Додатково до всього, телефон, який офіційно завезений в країну, повинен мати «білий IMEI», тобто повинен бути сертифікований для продажу в цій країні. Існує офіційні сайти, на яких можна перевірити «сірий» (неофіційний) або «білий» (офіційна) IMEI у вашого мобільника. Зараз виробники намагаються захищати свої телефони, наклеюючи на них голографічні зображення. Але навіть їх можна підробити, тому будьте обережні і купуйте трубки тільки в офіційних представництвах виробників телефонів!