Як поставити анімований аватар ВКонтакте. Як зробити аватар більше вконтакте.

Любителі соціальних мереж проводять в інтернеті велику кількість часу і рано чи пізно починають відчувати потребу в більшій колі спілкування, в більш цікавих статусах і в більш оригінальному аватарі . І, мабуть, більш цікавий, ніж анімований аватар, знайти складно.
Інструкція
1
Якщо вам сподобався який-небудь із зразків в інтернеті, і ви хочете завантажити його в соціальну мережу «В Контакте», скачайте картинку на свій комп'ютер, збережіть на жорсткий диск і відкрийте мережа «В Контакте». Потім авторизуйтесь, щоб отримає доступ до своєї сторінки.
2
Під меню вашого аватара знайдіть функцію «Змінити фотографію» і виберіть послугу завантаження нового зображення. Коли на екрані з'явиться вікно для завантаження зображення, натисніть пункт «Вибрати фотографію». Виберіть з жорсткого диска комп'ютера потрібне зображення і клацніть по «Відкрити».
3
По закінченні процесу копіювання анімаційної картинки на сервер «В Контакте» налаштуйте її зменшену копію. Для цього рухайте кордону покажчика до необхідних розмірів та натисніть «Зберегти». Зображення вашої сторінки зміниться на новий аватар.
4
Користуючись даними способом, слід пам'ятати, що анімація на зображенні буде статична. Соціальна мережа «В Контакте» не дозволяє завантажувати динамічні картинки в якості аватара. Однак ви можете завантажити картинку на свою сторінку, щоб потім вільно переглядати, а також відсилати іншим користувачам в якості листівки або подарка.Для цього скористайтеся можливостями меню «Документи», в які входить функція завантаження файлів з розширенням gif. Зайдіть в панель налаштувань вашої сторінки і поставте позначку біля пункту «Документи». У лівій колонці сторінки з'явиться додатковий розділ з назвою «Документи».
5
Перейдіть у розділ «Документи» і натисніть на пункт «Додати документ» у правому лівому кутку сторінки. Коли на екрані з'явиться вікно на додавання картинки, виберіть анімоване зображення та натисніть на «Відкрити». Потім визначте для картинки її назву і статус - «особистий документ» (ставиться за замовчуванням) або інший документ, після чого натисніть на «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rsbELxLFGrA