Як налаштувати бездротову мережу D-Link.

Для створення локальних мереж фахівці використовують модеми, мережеві концентратори або маршрутизатори, які важливо вміти грамотно налаштовувати для стабільної та швидкої роботи за комп'ютером. Сьогодні найбільш значущим і затребуваним виробником мережевого обладнання є компанія Д-Лінк (D-Link), яка зарекомендувала себе на ринку побудови та обслуговування всіляких локальних мереж.
Інструкція
1
Виберіть Wi-Fi маршрутизатор. Якщо ж вами не планується підключення великої кількості пристроїв до обладнання, можна вибрати просту, але не менш якісну бюджетну модель маршрутизатора.
2
Розпакуйте пристрій і всі комплектуючі матеріали. Ознайомтеся з додається інструкцією. Підключіть живлення до обладнання.
3
Підключіть кабель з'єднання з інтернетом до входу WAN. Будьте уважні і заздалегідь справьтесь у провайдера, по яким засобам надається доступ в інтернет. Якщо використовується надання послуг DSL-інтернету, важливо завчасно придбати модем з входом DSL.
4
Підключіть до одного з наявних чотирьох портів LAN мережевий кабель, який йде в комплекті з пристроєм. Підключіть інший кінець кабелю до мережевої карти свого комп'ютера або ноутбука.
5
Увімкніть свій комп'ютер, попередньо налаштувавши мережеву карту і встановивши відповідні драйвера. Потім увімкніть обладнання кнопкою, яка знаходиться на корпусі Wi-Fi маршрутизатора.
6
Відкрийте будь-який з наявних на вашому комп'ютері браузерів: Opera, Internet Explorer, Mozilla та ін. Введіть в адресному рядку IP-адреса маршрутизатора. Для моделі D-Link Dir-300, яку рекомендовано придбати для дому, ця адреса буде наступним: 192.168.0.1. Після введення інформації в окремому вікні відкриється меню налаштувань обладнання.
7
Виберіть в меню «Налаштування мережі». Перейдіть до вибору протоколу передачі даних. Вкажіть логін і пароль і виконайте всі наступні дії для підключення до сервера провайдера. Всі необхідні дані можна знайти в договорі, який заздалегідь був укладений з постачальником інтернет-послуг.
8
Перейдіть до налаштування бездротової мережі. Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi». Задайте SSID (ім'я) для своєї бездротової точки доступа.Введіте password (пароль), який буде потрібно для доступу до цієї самої заданій точці. Виберіть необхідні параметри із запропонованих, з якими можуть працювати ваші бездротові пристрої, підключені до маршрутизатора D-Link. Збережіть всі зміни.
9
Перезавантажте D-Link. Для цього можна скористатися кнопкою живлення або відключити обладнання від мережі на кілька секунд. Увімкніть маршрутизатор. Підключіть до налаштованої Wi-Fi точки доступу необхідні бездротові пристрої.
Для створення Wi-Fi мережі, комп'ютери якої будуть підключені до інтернету , зазвичай використовують спеціальні маршрутизатор. Основні труднощі цього процесу - настройка зазначеного обладнання.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Вивчіть характеристики ноутбуків, планшетних комп'ютерів і комунікаторів, які ви хочете підключити до майбутньої мережі. Уточніть, з якими типами бездротових мереж працюють вказані пристрої. В даному випадку мова йде про типи радіосигналу.
2
Виберіть Wi-Fi маршрутизатор і встановіть його в потрібному місці. Якщо до складу мережі будуть входити стаціонарні ПК, розумніше помістити обладнання в безпосередній близькості від них. Підключіть маршрутизатор до мережі змінного струму. З'єднайте ноутбук або стаціонарний ПК з портом Ethernet (LAN) роутера.
3
Тепер підключіть до каналу «Інтернет» (WAN) кабель з'єднання з провайдером. Увімкніть комп'ютер і відкрийте браузер (краще використовувати IE або інші популярні програми).
4
Вивчіть інструкцію до Wi-Fi роутера. Знайдіть його первісний IP-адресу. Введіть його в адресний рядок запущеного браузера. Це дозволить вам отримати доступ до налаштувань обладнання.
5
Відкрийте посилання "Налаштування мережі». Заповніть запропоновані пункти, щоб забезпечити Wi-Fi маршрутизатора доступ до мережі інтернет. Збережіть задані параметри.
6
Перейдіть до меню "Налаштування Wi-Fi». Введіть SSID (Ім'я) майбутньої бездротової точки доступу. Заповніть поля «Пароль» і «Підтвердження пароля». Вкажіть параметри роботи Wi-Fi роутера. В даному випадку рекомендують керуватися вимогами адаптерів мобільних пристроїв. Краще всього використовувати змішаний тип мовлення 802.11b/g/n.
7
Перезавантажте маршрутизатор, відключивши від нього блок живлення. Іноді цю процедуру можна виконати програмним способом. Після завантаження пристрою відкрийте вкладку «Статус» і повірте активність з'єднання з провайдером.
8
По черзі підключіть мобільні пристрої до Wi-Fi маршрутизатора. Переконайтеся в тому, що кожне з них отримало доступ до інтернету .