Як швидко видалити всі повідомлення.

За деякий період в поштовій скриньці користувача накопичується багато листів, від яких потрібно позбуватися. Звичайно ж, видалення вхідних повідомлень займе багато часу, якщо очищати пошту по одному повідомленню. У такій ситуації краще скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Проведіть зачистку пошти, якщо в електронному ящику накопичилося багато листів. Як правило, в інтерфейсі пошукача є можливість позбавлення від повідомлень разом. Що важливо, користувачеві не треба відкривати по одному посланню. Всі виконувані дії здійснюються безпосередньо в особистому акаунті.
2
Для того щоб очистити поштову скриньку від електронних листів, виконайте кілька операцій. Початкова дія - це авторизація користувача в системі поштового сервера. Для цього необхідно авторизуватися на головній сторінці поштовика, після цього ввести своє ім'я і пароль у вказану ресурсом форму. Як тільки ви заповніть запропоновані поля, клацніть на вкладку «Увійти». Потім ви опинитеся в своєму особистому кабінеті електронної пошти.
3
Після авторизації зробіть наступні дії. Перейдіть до вхідних повідомленнями . Щоб виконати це, відшукайте на сторінці необхідну посилання, після цього пройдіть по ній. Вас переадресовують на веб-сторінку, де відображаються всі листи від адресатів. Якщо ви подивитеся на оформлення, то навпроти теми отриманого повідомлення ви побачите порожні клітини.
4
Клацніть по ним, так ви відзначите певні листи, які слід видалити. Якщо вам необхідно відзначити всі повідомлення на сторінці відразу, вгорі ви помітите окрему клітку. Поставте в ній галочку - вхідні, спостережувані вами, будуть автоматично зазначені.
5
Натисніть кнопку «Видалити», потім підтвердіть цю операцію відповідною командою. Якщо кількість листів величезне, наприклад, тисячу або більше, то в такому випадку видаляти по 20 листів просто незручно. Причому дії необхідно буде повторювати кілька разів. Для цієї ситуації підійде очищення папки. Розглянемо приклади операцій для деяких поштових серверів.
6
Зайдіть на Mail.ru. У верхній частині ви знайдете посилання «Папки». Перейдіть по ній, вам відкриється вікно «Список папок». Клікніть пункт «Вхідні», здійсниться перезавантаження сторінки, і ви побачите вкладку «Очистити». Клацніть по цій кнопці і всі повідомлення втечуть.
7
Проведіть очищення пошти на сервері «Яндекс». Активуйте прапорець над листами поряд з кнопкою «Вхідні». З правого боку з'явиться пункт «Вибрати всі листи в цій теці». Тисніть по ній і далі на вкладку «Видалити». Практично аналогічно відбувається видалення листів і на інших поштових сервісах.