Як включити фотоапарат. можна зарядити напівпрофесійний фотоапарат через ЮСБ шнур.

Сьогодні фотоапарат - незамінна річ, яка дозволяє зберегти самі прекрасні моменти життя. Однак техніка буває настільки складна, що користувач не завжди з першого разу може навіть включити куплений фотоапарат .
Інструкція
1
Принесіть покупку додому і дайте полежати в кімнатній температурі близько години. Розпакуйте всі кабелі, які йшли в комплекті, перевірте диски.
2
Уважно ознайомтеся з інструкцією, що додається до фотоапарат у. Якщо керівництво по експлуатації, яке є у вас, написано іноземною мовою, знайти його завжди можна в інтернеті російською. Задумайтесь про якість покупки, адже серйозні виробники завжди постачають апарат російською версією керівництва.
3
Вийміть акумуляторну батарею. Вона може бути як в спеціальній упаковці, так і вставленої в фотоапарат , якщо проводилася його перевірка в магазині. Вставте батарею в зарядний пристрій і підключіть його до мережі. Заряджати акумулятор слід стільки часу, скільки вказано у вашій інструкції. Перший раз батарея повинна бути повністю заряджена.
4
Підключіть фотоапарат для зарядки акумулятора до комп'ютера через USB-кабель, якщо спеціальний зарядний пристрій відсутній. Вставте заряджений акумулятор в фотоапарат , потім вставте карту пам'яті, якщо вона купувалася окремо від пристрою. Для цього скористайтеся розділом, де вказано, як правильно вставити додаткові знімні носії.
5
Увімкніть пристрій, натиснувши на кнопку на корпусі апарату. Як правило, вона розташовується під вказівним пальцем правої руки і має міжнародне позначення. Постарайтеся, щоб рука не загороджує об'єктив пристрою, так як цілком ймовірно він буде висуватися.
6
Переконайтеся, що на екрані (у цифрових фотоапарат ах) з'явилося зображення. Перейдіть до налаштувань. Виберіть режим «налаштування дати і часу». Встановіть правильний час відповідно до вашого годинним поясом і дату в потрібному форматі. Відзначте, чи варто вказувати дату і час на фотознімках. Для цього необхідно поставити відповідну галочку.
7
Виберіть у меню пункт «звук» і встановіть необхідні настройки, вибравши звук затвора, включення, виключення і т.д. або відключивши його повністю.
8
Поставте фотоапарат в режим «авто». Зробіть кілька знімків. Перевірте, чи збереглися вони і яке їх якість. Налаштуйте яскравість, контрастність і інші показники, керуючись зробленими знімками.