Як самому зробити антикор. Як самому обробити автомобіль антикором.

Рано чи пізно будь-який автомобіль піддається руйнівній дії корозії. За визначенням це процес, коли йде руйнування металу при фізичному або хімічній взаємодії з навколишнім середовищем. Щоб зменшити всі негативні наслідки, автолюбителі намагаються захистити машину антикором . Можна для цього загнати автомобіль в сервіс, або нанести захисний засіб самостійно.
Вам знадобиться
  • - антикорозійне засіб;
  • - полірувальна машинка;
  • - захисна плівка;
  • - спеціальна губка.
Інструкція
1
Навіть якщо ви купили автомобіль прямо з конвеєра, його все одно необхідно додатково обробити антикорозійним засобом. Особливу увагу приділіть тим поверхням, які найбільше схильні до пошкоджень. Якщо ви не знаєте, які саме це деталі, отримаєте консультацію в дилерському центрі або в будь-якому сервісі, що спеціалізується на відповідних ремонтних роботах.
2
Підтримані машини повинні оброблятися як мінімум 1-2 рази на рік.
3
Спочатку повністю вимийте автомобіль, в тому числі і знизу. Фахівці рекомендують використовувати для очищення машини воду, нагріту до 60-80 градусів. Мийку проводите в три етапи. Спочатку «замочування». Воно допомагає повністю розмочити всю пил, яка накопичилася на кузові і днище авто. Другий етап - нанесення хімічних засобів. Їх задача остаточно відчистити поверхні від забруднень. І, нарешті, споліскування, тобто остаточний помивши машини.
4
Не наносіть антикорозійне засіб на непросушених автомобіль. Як правило, для просушування рекомендують обдути машину за допомогою спеціального вентилятора. Причому не забудьте ретельно обробити їм різні стики і внутрішні шви і поверхні. Адже зайва волога в важкодоступних місцях - це досить швидкий спосіб отримати корозію деталей.
5
Після всіх підготовчих процедур обов'язково уважно огляньте машину. Дуже важливо визначити всі дефекти, тріщини, подряпини, відколи й т.д. до обробки. Усі проблемні місця необхідно відремонтувати. Невеликі пошкодження зашкуріть, заґрунтувати і пофарбувати. Якщо є дуже глибокі пошкодження, їх потрібно виправити, також заґрунтувати і зафарбувати. Якщо ви цього не зробите, автомобіль, незважаючи на обробку, все одно буде схильний поширенню іржі по кузову.
6
Днище машини також необхідно дуже ретельно обстежити. Щоб було простіше, підійміть автомобіль на домкрат або поставте його на яму, зніміть колеса і поставте додаткові джерела освітлення під дно авто. В деяких випадках переважно поставити для огляду ультрафіолетову лампу.
7
Не забудьте захистити частина деталей машини перед обробкою - зніміть щітки склоочисників, накрийте сидіння в салоні плівкою, витягніть на всю довжину ремені безпеки і приберіть всі речі, в т.ч. і запасне колесо з багажника.
8
Внутрішні деталі захистите антикорозійним засобом за допомогою розпилювача. Так буде зручніше. Та й результат гарантується більш якісний. На кузов засіб наносять губкою. Після чого розтирають вовняною кругом полировальной машинки. Дайте машині висохнути, обробка закінчена.
Корисна порада
Пам'ятайте, що після антикорозійної обробки машину не можна мити протягом тижня.
В умовах російського клімату машини швидше схильні до корозії і руйнування металу. Для захисту кузова можна зробити антикор . Антикор можна робити абсолютно на будь-яких машинах, незалежно від країни виробника. Те, що іномарки не гниють, - всього лише міф.
Інструкція
1
Антикора обробляють шви і металеві деталі кузова, які при попаданні вологи починають руйнуватися від корозії. Антикор охороняє кузов автомобіля від негативного впливу навколишнього середовища.
2
В основному для захисту автомобіля використовується 3 види антикор а: антигравій, антикор світлий, антикор темний.
3
Антигравий обробляються підколісні арки, а потім встановлюються пластикові підкрилки. Після висихання антигравій утворює на поверхні захисну гумову корочку. Обробити машину Антигравий можна самостійно. Балончики з рідиною продаються в автозапчастинах. Висихає антигравій приблизно за добу.
4
Темним антикор ом обробляється днище автомобіля. Такий антикор краще робити в техцентрах. Машину для обробки піднімають на підйомнику, попередньо ретельно помивши. Антикор подається під тиском зі спеціальних ємностей з насосом. При обробці днища йде дуже велика витрата антикор а, летить бруд і коштує специфічний запах. Тому краще не займатися економією і зберегти своє здоров'я.
5
Світлим антикор ом обробляються приховані порожнини: двері, пороги, підкапотний простір, багажний відсік. Для обробки антикор ом прихованих порожнин в зливні отвори дверей або порогів вставляється тонка трубка і під тиском закачується рідина антикор а зі спеціального пістолета. Для обробки багажного відділення знімається обшивка, і антикор наносять на металеву поверхню.
6
Змити антикор можна засобом "Уайт спірит" або соляркою.