Як швидко підтягти живіт. Як прибрати розтягнуті м'язи на животі.

Мати красиве струнке тіло - мрія кожної дівчини. Особливо напередодні літнього сезону або після пологів, коли жінка трохи гладшає. І сама проблемна частина - животик - стає об'єктом посиленої роботи по поверненню йому пружною і плоскої форми. І зробити це хочеться якомога швидше.
Інструкція
1
Перш за все слід забути про неправильне, хоча і дуже принадному харчуванні. Смажене, борошняне, солодке і тим більше алкоголь - найлютіші вороги вашої фігури і живота. Замініть їх на овочеве пюре, смачні салатики (без майонезу), легкі бульйони і свіжовичавлені соки або мінеральну воду без газу. Не потрібно з'їдати за один прийом все, що приготували, буде краще, якщо ви будете харчуватися невеликими порціями, але часто. І, до речі, на годуючих мам правило не їсти після шести не поширюється - вам же треба годувати малюка. Просто намагайтеся в цей час пити сік або їсти легкі салатики, які не обтяжать ні фігуру, ні совість.
2
Зменшити животик на пару сантиметрів допоможе розвантажувальний день. Що це буде - яблука, кефір або салат зі свіжих огірків - вирішувати вам, однак тут важливо не морити себе голодом і дуже багато пити води або зеленого чаю.
3
Почніть доглядати за вашої проблемною зоною за допомогою спеціальних засобів. Купіть масажер, антицелюлітні креми для тіла, скраби і жорстку щітку. Розтирайте в душі ваш животик , відлущує шкіру і постійно наносите живильні склади. В період вагітності обов'язково користуйтеся кремом від розтяжок - це дозволить швидше привести животик в норму після пологів.
4
Тримайте прямо спину. Сутула згорблена спина і круглі плечі не дозволять вашому животу перебувати в тонусі, а навпаки, розслабити м'язи преса. Випрямивши спину, ви самі відчуєте, як ваш животик непомітно втягнувся і візуально став менше. Протягом дня дивіться на своє відображення у вітринах або дзеркалах і випрямляйтеся, якщо знову «зігнулися».
5
Потоваришуйте зі спортом. Або хоча б через день робіть невелику розминку. Качайте прес, втягуйте і розслабляйте м'язи живота, подружитеся з танцями і бігом, крутите обруч. Підібрати комплекс вправ, який підійде саме вам, нескладно, головне не лінуватися і наполегливо виконувати всі вправи. І тоді ваш животик швидко повернеться до колишніх форм.
Щоб підтягнути прес, не потрібно проводити цілі дні й ночі безперервно в спортзалі, а також бігати годинами по парку. Є декілька відмінних вправ, які допоможуть абсолютно будь-якій людині перетворити м'язи черевного преса.
Вам знадобиться
  • - Гімнастичний кулю;
  • - спортивна форма;
  • - лежак для підлоги.
Інструкція
1
Розташуєтеся на гімнастичному кулі. Поставте свої ноги так далеко, щоб середня і нижня частина спини була на кулі. Відведіть руки за голову і зчепіть їх. Розсуньте лікті в сторони. Напружте свій прес. У першій фазі вправи відірвіть плечі від снаряда, потім знову опустіть. Робіть дану вправу близько хвилини, не розслабляючи прес і не відриваючи спину від кулі.
2
Ляжте на підлогу, зігніть коліна і поставте ноги на землю. Руки за головою повинні бути зчеплені, а лікті - розсунуті в сторони. Підніміть ноги, не розгинаючи колін, так щоб утворився прямий кут між тулубом і стегнами. На видиху підніміть коліна до грудної клітки, при цьому відірвіть плечі від підлоги. На вдиху поверніться в початкове положення. Виконуйте дану вправу протягом приблизно 1-ой хвилини.
3
Сядьте і зігніть коліна. Поставте перед собою ноги. Випряміть спину, потягніться вгору і розправте свої плечі. Тримайтеся за ноги. Зробіть вдих і плавно пуститеся назад, відчуваючи кожен хребець, поки вся спина не ляже на підлогу. Потім зробіть вдих і акуратно підніміться в початкове положення. Робіть так близько 30 секунд.
4
Встаньте колінами на підлогу. Відведіть убік ліву ногу. Упріться в підлогу правою рукою біля правого коліна, а ліву - простягніть над лівою ногою. На вдиху перенесіть масу на праву долоню, при цьому відірвіть ліве стегно від підлоги і підніміть вертикально вгору ліву руку. Приблизно через 15 секунд опустіться на землю, зробивши вдих. Зробіть цю вправу і в іншу сторону теж.
5
Виконайте ще одну вправу для преса. Зігніть коліна і ляжте на спину. Ноги поставте на підлогу. Покладіть руки вздовж корпусу долонями вниз. Підніміть ноги вгору. Притисніть п'яти і коліна один до одного. Чи не розслабляйте прес і підніміть ноги ще вище, так, щоб поперековий відділ потроху відірвався від підлоги. Зробіть повільний вдих і опустіться вниз. Відчуйте, як напружується ваш прес. Затратьте півхвилини на виконання даної вправи.
Зверніть увагу
На хорошу розминку спини перед кожною вправою.
Корисна порада
Кожна вправа робіть з максимальною віддачею. Але не варто виконувати їх все в один день. Краще 1-2.